eWON -Talk2M

WYSOKA DOSTĘPNOŚĆ ? Maksymalna ciągłość działania

Talk2M ma na celu zapewnienie jak najlepszej ciągłości biznesowej swoich usług. Proponowane są dwie opcje:

  • Talk2M Free +, polegając na kilku partnerach hostingowych
  • Talk2M PRO, polegając na Rackspace (TM) i innych wysokiej klasy partnerach hostingowychTalk2M jest nadzorowany przez 24/7/365 przez inżynierów dyżurnych i zapewnia Ci monitoring na pierwszym miejscu w oparciu o KPI zebrane ze wszystkich serwerów dzięki sprawdzonemu i skutecznemu oprogramowaniu do monitorowania (tj. Munin).Talk2M PRO osiąga wskaźnik 99,6% dostępności rocznie z maksymalnym podziałem na 4 kolejne godziny. Usługi Talk2M PRO są gwarantowane poprzez SLA (Service Level Agreement).

WORLDWIDE SERVERS i ARCHITEKTURA REDUNDANTNA

Talk2M ma kilka serwerów w różnych regionach świata: w Europie, Ameryce Północnej, Japonii, Chinach, Australii, Indiach, RPA itp. Talk2M przydziela najlepszą lokalizację serwera, aby poprawić wydajność zdalnego dostępu i zmniejszyć opóźnienia między pakietami IP za pomocą geo eWON IP -Lokalizacja.

Architektura serwera Talk2M jest w pełni redudantna z 3 różnymi dostawcami hostingu rozmieszczonymi geograficznie w taki sposób, aby zmaksymalizować odporność i oddzielne serwery dostępu oraz serwery VPN w celu zoptymalizowanego mechanizmu wdrażania.

KOMPATYBILNOŚĆ PLATFORMY MOBILNEJ

Talk2M jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi dzięki M2Web. M2Web to standardowa usługa Talk2M zapewniająca bezpieczny mobilny dostęp z przeglądarki do zdalnego HMI, serwera internetowego, komputera i paneli.

UNIWERSALNA KOMUNIKACJA

Talk2M obsługuje wszystkie technologie komunikacyjne. Bez względu na to, która metoda komunikacji jest używana (LAN, ADSL, 2G, 3G, 4G, LTE, WiFi itp.), Talk2M zawsze oferuje takie samo doświadczenie użytkownika i te same narzędzia.

ZARZĄDZANIE URZĄDZENIAMI

W ramach eCatchera, klienta zdalnego dostępu Talk2M, użytkownicy mogą uzyskać dostęp do swoich urządzeń eWON po sprawdzeniu poświadczeń jednym kliknięciem. Talk2M i eCatcher pomagają zarządzać urządzeniami i użytkownikami eWON w grupy. Konto Talk2M PRO zapewnia potężny proces kontroli dostępu dostępny przez eCatcher. Administrator konta Talk2M PRO może z łatwością przyznać prawa dostępu do użytkownika lub grupy użytkowników dla kompletnej witryny lub pojedynczego urządzenia. Pozwala to na restrykcyjny dostęp do tego, co jest naprawdę potrzebne, a tym samym zapobiega błędom lub niechcianym zdalnym działaniom. Dzięki Talk2M PRO trzej inżynierowie mogą ustanowić równoczesne połączenie eCatcher.

PLC i HMI ZDALNY DOSTĘP

Talk2M jest kompatybilny z VNC (Virtual Network Computing) i wszystkimi standardowymi interfejsami HMI. Talk2M jest również RDP (Remote Desktop Protocol) kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami działającymi (Windows XP, Professionnal, 200 Terminal Server, Server 2003, Vista, 7, 8 i 8.1).

RAPORT POŁĄCZENIA

Dostępne są szczegółowe raporty zawierające wszystkie informacje wymagane do śledzenia wszystkich połączeń zdalnych (data, godzina, nazwa użytkownika, komputer, czas połączenia i ruch).

Źródło: RAControls