Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy: od wniosków z ankiety Farnell do rzeczywistych zastosowań

2 July 2021 @ 12:00 - 13:45

Farnell, należący do koncernu Avnet, globalny dystrybutor komponentów, produktów i rozwiązań elektronicznych, przeprowadzi bezpłatne webinarium na temat trendów w Internecie rzeczy, bazując na informacjach pozyskanych w ramach trzeciej corocznej, globalnej ankiety Farnell z zakresu IoT. Ponad 2000 respondentów udzieliło odpowiedzi z pierwszej ręki na temat świata IoT, a w tym najbardziej popularnych technologii i aplikacji, użytecznych podczas projektowania na potrzeby IoT, wdrażania sztucznej inteligencji (AI) w projektach IoT oraz przyszłości branży IoT i wielu innych zagadnień. Oprócz webinarium dotyczącego wyników ankiety IoT uczestnicy będą mogli również uczestniczyć w 30-minutowej prezentację Nordic Semiconductor na temat rozwoju rozwiązań komórkowych IoT.

Webinarium Farnell będzie się koncentrować na:

  • najważniejszych aspektach do rozważenia podczas opracowywania rozwiązań IoT,
  • kluczowych obawach dotyczących implementacji IoT,
  • głównych branżach, w których systemy IoT będą stosowane w kolejnych 5 latach,
  • przyjęciu sztucznej inteligencji w branży IoT,
  • preferencjach projektantów w odniesieniu do wyboru sprzętu i interfejsów komunikacyjnych, wykorzystywanych w rozwiązaniach IoT.

Webinarium odbędzie się w:

piątek, 2 lipca 2021 roku

w godzinach od 12:00 do 13:45

miejsce: platforma webinariów ON24

Szczegóły logowania zostaną podane drogą mailową po rejestracji.

Webinarium będzie prowadzone w języku angielskim przez eksperta technologicznego Farnell, Carla Scargill. Carl pracuje na stanowisku Senior Technology Specialist for Embedded Technology i może poszczycić się dogłębną wiedzą i doświadczeniem w zakresie optoelektroniki i elektroniki analogowej, a także w odniesieniu do projektowania i aplikacji. Z Farnell związany jest już ponad 25 lat.

Po 45-minutowej prezentacji trendów IoT, Martin Lesund, Technical Marketing Manager w Nordic Semiconductor, wygłosi 30-minutową prezentację gościnną na temat rozwoju rozwiązań komórkowych IoT oraz platformy prototypowej Nordic Thingy:91.

Uczestnicy będą następnie mieli okazję wziąć udział w 30-minutowej sesji pytań i odpowiedzi, prowadzonej na żywo z reprezentantami Farnell, a w tym z Carlem Scargillem i regionalną dyrektor sprzedaży na Polskę i kraje Bałtyckie, Anetą Grabowską-Horvath.

Uczestnictwo w webinarium jest bezpłatne. Aby zarejestrować swój udział prosimy odwiedzić stronę: https://pl.farnell.com/iot-trends-2021-webinar.

Details

Date:
2 July 2021
Time:
12:00 - 13:45
Event Tags:
Website:
https://pl.farnell.com/iot-trends-2021-webinar

Venue

Online