Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE 2023

28 marca - 31 marca

Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE od lat umacniają swoją pozycję jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych przemysłowi związanemu z ochroną powierzchni w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2023 roku wydarzenie będzie trwało nie trzy, ale aż cztery dni.

Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM, którego ważnym ogniwem są Targi EXPO-SURFACE na stałe wpisany jest w kalendarz specjalistów z wielu gałęzi przemysłu. Popularność wydarzenia  spowodowała, że nawet  pandemia nie zmniejszyła znaczenia cyklu. W edycji 2022 wzięło udział 500 wystawców w 7 halach wystawienniczych. Tylko na EXPO-SURFACE zaprezentowało się kilkadziesiąt firm z Polski, Włoch, Niemiec czy Grecji. Także wśród gości można było usłyszeć rozmowy prowadzone w wielu językach z całego świata. Przez trzy targowe dni wystawę odwiedziło ponad 10 tysięcy branżowych zwiedzających. Zgodnie z sugestiami wystawców zarząd kieleckiego ośrodka podjął decyzję o wydłużeniu trwania targów z trzech do czterech dni. 

Targi EXPO-SURFACE mają szeroki zakres branżowy, który może spełnić wszelkie oczekiwania specjalistów z branży ochrony powierzchni. Znajdziemy w nim: technologie oraz urządzenia do nanoszenia powłok ochronnych, sprzęt do czyszczenia i przygotowania powierzchni, specjalistyczne środki chemiczne, urządzenia do lakierowania, emaliowania oraz pokrywania plastikiem, urządzenia do chemicznej i cieplnej obróbki powierzchni, laserowe i plazmowe technologie pokrywania powierzchni, urządzenia do termicznego rozpylania, specjalne systemy obróbki powierzchni, urządzenia pomiarowe, kontrolne oraz aparatura badawcza, ofertę usług, badań oraz instytucji branżowych, materiały kompozytowe oraz propozycje  izolacji antykorozyjnych, czyli materiały, produkty i usługi.

Targom Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE towarzyszyło w 2022 roku wiele wydarzeń zorganizowanych przez portal „Lakiernictwo Przemysłowe”. W drugim dniu Targów EXPO-SURFACE odbyły się bezpłatne wykłady. „Bioreaktory w walce o czyste powietrze – oczyszczanie powietrza z LZO i odorów w Kompaktowych Bioreaktorach Trójfazowych” czy  „Nadzór nad procesami antykorozji – wymagania w zakresie kompetencji firm i personelu”, a także  „Utwardzanie powłok w niskiej temperaturze” to tylko niektóre tematy zaprezentowane przez branżowych ekspertów. Podobnie zapowiada się merytoryczno-praktyczna część wystawy w 2023 roku. 

Więcej informacji na: www.expo-surface.pl 

Zapraszamy do Targów Kielce od 28 do 31 marca!

Szczegóły

Początek:
28 marca
Koniec:
31 marca
Witryna internetowa:
https://www.targikielce.pl/przemyslowa-wiosna/expo-surface

Miejsce wydarzenia

Kielce
Polska + Google Map