Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Robo Challenge 2023

27 September 2023 - 28 September 2023

To już trzecia edycja Robo Challenge – pierwszych w Polsce profesjonalnych zawodów w programowaniu robotów oraz budowaniu stanowisk zrobotyzowanych. Tym razem międzynarodowa.

Wydarzenie odbędzie się dniach 27 oraz 28 września 2023 r. w Opolu.

Do udziału w charakterze obserwatorów Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby zainteresowane oraz związane zawodowo robotyką oraz automatyką przemysłową.  Do aktywnego udziału i walki o tytuł zwycięzcy zespoły reprezentujące firmy zajmujące się integracją robotów oraz uczelnie techniczne z całego kraju.

Na miejscu każdy będzie mógł spróbować sił w samodzielnym programowaniu, poznać działanie najnowszych systemów: bezpieczeństwa, PLC, transportowych, wizyjnych, wymiany narzędzi, napędowych, wielu innych.

Eksperci udzielą wsparcia w zakresie projektowania procesów zrobotyzowanych oraz pomogą w lepszym zrozumieniu oraz doborze wspierających procesy elementów automatyki.

Całość uzupełni część konferencyjna, podczas której prezentowane będą najnowsze dostępne na rynku rozwiązania poświęcone zagadnieniom, technologiom i narzędziom z zakresu robotyki i automatyki przemysłowej.

#RC2023 to wyjątkowo kompleksowa okazja do aktualizacji i poszerzenia kompetencji w tym zakresie.

Strona www:

https://robochallenge.pl/

Miejsce:

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu

  1. Wrocławska 158

45-835 Opole

Details

Start:
27 September 2023
End:
28 September 2023
Event Tags:
Website:
https://robochallenge.pl

Venue

Opole