Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Pepperl+Fuchs Digital Expo 2021

19 April 2021 - 23 April 2021

Pepperl+Fuchs bada przyszłość technologii automatyzacji na swoich pierwszych cyfrowych targach Expo.

Pepperl+Fuchs i jej spółki zależne, VMT i ecom, są pionierami nowego formatu wydarzeń na pierwszych wirtualnych targach “Digital Expo”. To bezpłatne wydarzenie odbędzie się w dniach 19-23 kwietnia 2021 r. i zaoferuje nowym oraz obecnym klientom całkowicie cyfrowy wgląd w aktualną gamę produktów i rozwiązań z zakresu czujników przemysłowych i ochrony przeciwwybuchowej.

Istniejąca platforma eventowa firmy, www.your-future-automation.com, będzie funkcjonować jako wirtualne miejsce, w którym wcześniej odbywał się “Pepperl+Fuchs Online Summit”. Nowe Digital Expo ma teraz format, który mniej przypomina konferencję, a bardziej targi technologiczne, na których kładzie się nacisk na interakcję użytkownika z rozwiązaniami aplikacyjnymi. Podczas targów, które odbędą się w języku niemieckim i angielskim, zwiedzający przejdą przez wirtualny salon ze szczegółowymi, interaktywnymi modelami 3D.

Każda wirtualna wystawa zostanie uzupełniona o filmy instruktażowe, wywiady z ekspertami, dokumenty techniczne i inne treści cyfrowe. Wszystkie pokazy będą dostępne od 19 do 23 kwietnia przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a międzynarodowi eksperci z Pepperl+Fuchs będą odpowiadali na pytania za pośrednictwem czatu na żywo. Użytkownicy będą nadal mieć dostęp do platformy wydarzenia po jego zakończeniu.

Cztery tematy dotyczące czujników przemysłowych i ochrony przeciwwybuchowej

Zgodnie z hasłem przewodnim platformy “Your Future Automation”, Digital Expo obejmie szeroki zakres tematów związanych z technologią automatyzacji. Jedną z głównych atrakcji będzie technologia PXL+ opracowana przez Pepperl+Fuchs i jej spółkę zależną, VMT. Technologię tą można wykorzystać do tworzenia trójwymiarowych chmur punktów zawierających tyle danych z czujnika – pikseli oraz informacji dodatkowych – ile jest wymaganych. Dane te określają kolor, temperaturę i właściwości powierzchni skanowanego obiektu. Na przykład, roboty w sektorze motoryzacyjnym wyposażone w tą technologię można wyszkolić do wykrywania nawet najmniejszych uszkodzeń lakieru, które nie byłyby widoczne w samej reprezentacji trójwymiarowej. Technologia PXL+ pozwala użytkownikom na stworzenie elastycznego, wieloczujnikowego systemu do optymalizowania istniejących rozwiązań lub badania zupełnie nowych zastosowań. Treści związane z technologią PXL+ będą obejmowały unikalną, wirtualną wystawę, która umożliwi gościom wydarzenia udział w konkursie. Wszyscy gracze wezmą udział w losowaniu pięciu zestawów słuchawkowych do rzeczywistości wirtualnej.

Lista tematów pierwszych targów Pepperl+Fuchs Digital Expo:

? Przyszłość technologii PXL+
? Zautomatyzowane pojazdy sterowane – sprawdzone zastosowania i innowacyjne technologie
? Przystąpienie do rewolucji IIoT – technologie, komponenty i aplikacje
? Ewolucja Ex – cyfryzacja, rozwiązania i komunikacja przemysłowa w obszarach zagrożonych wybuchem

“Rozwiązania oferowane przez Grupę Pepperl+Fuchs bazują na ciągłym postępie technologicznym, który definiuje również sposób, w jaki ewoluują nasze koncepcje wydarzeń. Oczekujemy, że Digital Expo zaangażuje nowych i obecnych klientów w to pionierskie i ciekawe wydarzenie w środowisku 3D, które zaciera granice między światem analogowym i cyfrowym,” powiedział Dr. Michael Kleinkes, dyrektor zarządzający VMT, spółki zależnej Pepperl+Fuchs.

Rejestracja online

Odwiedzający mogą się bezpłatnie zarejestrować na pierwszej imprezie Digital Expo firmy Pepperl+Fuchs pod adresem www.pepperl-fuchs.com/expo-2021-pr. Wydarzenie rozpocznie się 19 kwietnia i ma być prowadzone w języku niemieckim i angielskim. Rejestracja na Digital Expo obejmuje również bezpłatny dostęp do treści z poprzedniego szczytu online. Każdy odwiedzający, który wcześniej zarejestrował się na platformie eventowej Pepperl+Fuchs na Online Summit, może użyć swoich istniejących danych dostępowych, aby wziąć udział w Digital Expo.

Details

Start:
19 April 2021
End:
23 April 2021
Event Tags:
Website:
https://www.pepperl-fuchs.com/expo-2021-pr

Venue

Online