Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Automation Fair 2021

10 November 2021 - 11 November 2021

Firma Rockwell Automation, obecna w Polsce od ponad 20 lat, organizuje 30-tą edycję legendarnych już targów Automation Fair w zakresie transformacji cyfrowej przemysłu. W tym roku w wydarzeniu można wziąć udział zdalnie, łącząc się z każdego miejsca na świecie. Wirtualne wydarzenie umożliwia wszystkim zainteresowanym dostęp do najnowszych trendów, rozwiązań i usług w zakresie transformacji cyfrowej, które już są bądź właśnie będą wdrażane na świecie. Automation Fair odbędą się w dniach 10-11 listopada. 

?W tegorocznej edycji targów uczestnicy i słuchacze będą mogli wziąć udział w ponad 90 sesjach poświęconych najnowszym produktom, technologiom, rozwiązaniom, usługom oraz możliwościom w dostosowaniu operacji do dzisiejszego, jutrzejszego i przyszłego środowiska produkcyjnego. ? mówi Łukasz Niesłuchowski,  Country Director, Członek Zarządu, Rockwell Automation ? Jednym z wiodących tematów będzie cyberbezpieczeństwo, w którym pozycja Rockwella jest bardzo mocna. Wiele nowo opracowanych produktów i usług zaprezentujemy w formie show i imponujących pokazów, które warto zobaczyć! Mam nadzieję, że z uwagi na fakt, że tegoroczna edycja jest wydarzeniem wirtualnym, wielu przedstawicieli firm w Polsce, w tym naszych klientów, zdecyduje się na udział. To ogromna dawka wiedzy, inspiracji, która dodatkowo mocno rozwija kompetencje zawodowe. Gorąco zapraszam!? ? dodał Niesłuchowski. 

Zachwycające pokazy i eksponaty

Tegoroczne targi będą miały formułę wirtualnego wydarzenia z transmisją na żywo prosto z Houston w Teksasie. Jednym z najbardziej stymulujących elementów będą wystawy i pokazy, które ożywią i zaprezentują potencjał opracowanych technologii i rozwiązań. Ich twórcy i eksperci branżowi będą na miejscu, gotowi to udzielania wszelkich informacji, omawiania szczegółów i odpowiadania na pytania uczestników wydarzenia.   

Inauguracja 

Wydarzenie Automation Fair rozpocznie się we wtorek 9 listopad długo wyczekiwaną prezentacją ?Perspektywy?. Przedstawiciele Rockwell Automation oraz liderzy myśli branżowej podzielą się swoimi wizjami i prognozami w zakresie rozwoju technologii, świata i przemysłu.  Prezentacja będzie transmitowana na żywo oraz dostępna na żądanie dla każdego zarejestrowanego uczestnika. 

Process Solutions User Group (PSUG)

W ramach tej wirtualnej inicjatywy odbędzie się m.in.  prezentacja programowa Process Solutions User Group (PSUG), interaktywnego, wiodącego w branży wydarzenia, aby uzyskać lepszy wgląd w najnowsze technologie automatyzacji procesów. PSUG odbywa się w połączeniu z Automation Fair i dostarcza bogatej wiedzy na temat strategii sterowania, optymalizacji, bezpieczeństwa procesów i automatyzacji partii.

Wirtualne sesje i fora

Zaplanowane w programie wirtualne sesje pokażą, w jaki sposób najnowsze produkty, technologie, rozwiązania i usługi mogą usprawnić działalność firm produkcyjnych, tak aby zaspokoić potrzeby środowiska produkcyjnego dziś, jutro i w przyszłości. Ponad 15 sesji zostanie udostępnionych na żądanie dla wszystkich zarejestrowanych uczestników. 

?Zachęcam wszystkich naszych klientów w Polsce do udziału w wydarzeniu To jest niepowtarzalna szansa, aby zobaczyć i doświadczyć absolutnie innowacyjnych rozwiązań w zakresie cyfryzacji przemysłu. W tym roku na uczestników czeka wiele prezentacji, sesji technicznych, dyskusji panelowych i niesamowitych pokazów rozwiązań w wykonaniu Rockwell Automation oraz członków naszej sieci partnerskiej PartnerNetwork.? ? powiedział Łukasz Niesłuchowski. 

Rejestracja

Rejestracja jest już otwarta i dostępna pod poniższym linkiem.

Rejestracja na Automation Fair, Inaugurację ? Perspektywy oraz sesję PSUG 

Details

Start:
10 November 2021
End:
11 November 2021
Event Tags:
Website:
https://www.rockwellautomation.com/en-us/company/events/in-person-events/automation-fair.html