Emerson inauguruje European Mobile Roadshow

Począwszy od 4 listopada autobus pokazowy wjedzie do różnych europejskich miast. W autobusie pokazowym będzie można znaleźć wiele materiałów oraz filmów wideo podkreślających zaawansowane rozwiązania firmy w dziedzinie cyfrowej transformacji, bezpieczeństwa maszyn oraz wielu innych.

W dniu 4 listopada 2020 r. firma Emerson zainauguruje European Mobile Roadshow. Wydarzenie to jest interaktywnym autobusem pokazowym, który będzie kursował przez 9 kolejnych miesięcy po wybranych europejskich krajach. Wydarzenie to będzie również dostępne wirtualnie dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli w nim uczestniczyć osobiście. Ponadto wszyscy zainteresowani Klienci oraz Dystrybutorzy będą mogli zgłaszać chęć wizyty autobusu pokazowego, jeśli znajdzie się on w pobliżu ich miasta bądź regionu.

Autobus pokazowy, nazywany również „Mobilnym centrum innowacji, rozwiązań i technologii firmy Emerson”, jest wyposażony w najnowsze osiągnięcia cyfrowej transformacji w zakresie bezpieczeństwa maszyn, systemów automatyki maszyn oraz sterowania przepływem mediów. Zarówno wszyscy odwiedzający osobiście autobus pokazowy, jak i wirtualni uczestnicy tego wydarzenia będą mieli dostęp do materiałów i filmów przedstawiających najnowsze produkty i rozwiązania firmy Emerson.

„To mobilne wydarzenie zapewnia nam nowy sposób interakcji z naszymi Klientami i prezentowania wszelkich innowacji wprowadzanych przez firmę Emerson na rynek”, powiedział Wolf Gerecke, Dyrektor ds. marketingu produktów pneumatycznych w firmie Emerson Automation Solutions. „Ze względu na obecne obostrzenia w podróżowaniu, stworzyliśmy również cyfrowe wydarzenie, które pozwoli nam łączyć się z naszymi Klientami na całym świecie w nowy i ekscytujący sposób poprzez wirtualny tour po naszym autobusie pokazowym”.

Wolf Gerecke, dyrektor ds. marketingu produktów pneumatycznych, demonstruje podstawowe produkty firmy Emerson w dziedzinie IIoT w mobilnym autobusie pokazowym, który rozpoczyna swoją trasę w świecie rzeczywistym oraz wirtualnym w dniu 4 listopada

Autobus pokazowy ma zaplanowane postoje w wielu krajach. W dobie globalnej pandemii firma Emerson będzie stosowała również “dobre praktyki” związane ze zdrowiem i bezpieczeństwem wszystkich odwiedzających. W mobilnym autobusie pokazowym oraz w świecie wirtualnym będzie dostępnych wiele filmów informacyjnych, w tym „Transformacja cyfrowa: przekształcanie danych w użyteczne informacje dzięki rozwiązaniom IIoT” oraz „Bezpieczeństwo maszyn w pneumatyce pozwalające na zmniejszenie ryzyka bez konieczności obniżania produktywności”.

Wszelkie informacje na temat cyfrowego dostępu do tego wydarzenia, pełną listę terminów przejazdu busa oraz formularz zapytania dotyczący wizyty busa u Klienta, znaleźć można na stronie www.emerson.com/innovationroadshow.