e-czujniki.pl ? Innowacyjna platforma handlowa!

  A gdyby ktoś chciał zakupić elementy automatyki? Powiedzmy, szybko i wygodnie, bez pośredników najlepiej wszystko w jednym miejscu. To czy fatygowałby się szukając najlepszego dostawcy w wielu lokalizacjach i źródłach? Czy może doceniłby komfort i korzyści  płynące z załatwienia tej sprawy w jednym wygodnym miejscu? W miejscu gdzie zgromadzeni są Najlepsi, a wszystko dzieje się automatycznie lecz pod pełną kontrolą…? W miejscu gdzie dostawcy licytują się o zamówienia kupujących!  

  Jak to właściwie działa i gdzie tu innowacja?  

  Można by powiedzieć, że serwis e-czujniki.pl to kolejny z kilku istniejących już w Internecie systemów kojarzących sprzedających i kupujących. Nic bardziej błędnego! Już na pierwszy rzut oka widać, że kryje się tam kilka istotnych cech, które sprawiają, że e-czujniki.pl mimo młodego wieku stają się coraz bardziej popularne wśród automatyków i zakupowców w Polsce. Innowacyjnym rozwiązaniem, a zarazem najważniejszą cechą wyróżniającą omawiany portal jest system licytacji w dół oraz łatwy w obsłudze, intuicyjny interfejs użytkownika.  

  Użytkownik chcący dokonać zakupu dowolnego elementu automatyki wystawia w systemie swoje zapytanie wypełniając krótki formularz. Podaje w nim symbol elementu, producenta,  ilość oraz czas trwania aukcji. W razie konieczności może też zamieścić dodatkowe informacje lub warunki jakie chce by spełnione były przez dostawców. W momencie pojawienia się nowego zapytania system automatycznie rozsyła do wybranych dostawców informację o nowej aukcji. Ci składają swoje oferty do zapytania w systemie licytując się między sobą. Wszystkie ich posunięcia i złożone oferty widoczne są przez kupującego oraz przez pozostałych dostawców dzięki czemu jeśli ich oferta zostanie przebita mogą dokonać stosownej korekty. Kupujący w dowolnym momencie trwania aukcji lub po jej zakończeniu może wybrać spośród złożonych ofert tę najkorzystniejszą. W momencie zatwierdzenia konkretnej oferty system automatycznie rozsyła do obu stron transakcji podsumowanie aukcji wraz z ustalonymi warunkami i danymi teleadresowymi. Zatwierdzenie oferty traktowane jest jako złożenie zamówienia u dostawcy.  

  Trzy kroki w trosce o interesy Twoje i Twojej Firmy:   

  1. Wystaw zapytanie na szukany produkt automatyki na naszych aukcjach!
  2. Dostawcy składając oferty do zapytania licytują się o Twoje zamówienie! Licytacja w dół gwarancją najniższych cen!
  3. Spośród wszystkich ofert sam wybierasz najkorzystniejszą!  

  Jakie korzyści?  

  • aukcyjny charakter gwarantuje uzyskanie najniższych cen,
  • pomijasz pośredników kupując u najlepszych dostawców w Polsce,
  • przejrzysty system pozwalający sprawnie zarządzać zapytaniami i ofertami,
  • wszystkie zapytania składane i realizowane w jednym miejscu, oszczędzasz pieniądze oraz cenny czas,
  • darmowa rejestracja i brak jakichkolwiek opłat,
  • jeśli nie otrzymasz korzystnej oferty sami negocjujemy warunki dla Ciebie u naszych dostawców,
  • w każdej sytuacji dostępna profesjonalna pomoc opiekuna użytkownika.  

  Zapraszamy na www.e-czujniki.pl