Dassault Systèmes wprowadza nowe oferty w ramach 3DEXPERIENCE WORKS, które wnoszą dodatkową wartość do procesu tworzenia

Firma Dassault Systèmes przedstawiła nowe oferty handlowe w ramach 3DEXPERIENCE WORKS, które zapewniają użytkownikom SOLIDWORKS połączony, zintegrowany i zautomatyzowany sposób usprawnienia ich procesu twórczego, dając oszczędność czasu i kosztów. 

Nowe oferty – Standard, Professional i Premium – zawierają aplikacje SOLIDWORKS w odpowiadających im wersjach. Są instalowane, licencjonowane i aktualizowane z platformy 3DEXPERIENCE wraz z przechowywanymi w niej danymi.  Dzięki temu połączeniu klienci SOLIDWORKS korzystają z tych samych aplikacji desktopowych, na których od lat polegają przy projektowaniu i opracowywaniu nowych rozwiązań dla swoich klientów, jednocześnie korzystając z zalet platformy cyfrowej: ulepszonej współpracy, wbudowanego i łatwego w obsłudze zarządzania danymi, automatycznej aktualizacji oprogramowania oraz elastycznego dostępu do najnowszych danych projektowych dostępnych w jednym miejscu. 

Skalowalna oferta obejmuje również 3D Creator i 3D Sculptor – aplikacje do projektowania nowej generacji, które działają w dowolnej przeglądarce, w dowolnym miejscu – umożliwiając użytkownikom rozszerzenie i udoskonalenie tego, co mogą zrobić z SOLIDWORKS, wybierając spośród dziesiątek innych aplikacji 3DEXPERIENCE WORKS i korzystając tylko z tych, które są im potrzebne do wykonywania ich zadań. Użytkownicy mogą zapoznać się ze wszystkimi usługami oferowanymi przez platformę i stać się ekspertami w dziedzinie cyfrowej transformacji w swojej firmie.

“Klienci chcą nie tylko projektować. Chcą doświadczać produktów, które wytwarzają.  Wymaga to lepszego projektowania, symulacji, zarządzania, kierowania produkcją oraz, co najważniejsze, współpracy z całym łańcuchem wartości.  Chcemy zapewnić klientom więcej możliwości, które mają sens dla ich biznesu, dlatego też ułatwiliśmy im korzystanie z 3DEXPERIENCE WORKS,” – powiedział Gian Paolo Bassi, CEO, SOLIDWORKS, Dassault Systèmes. “Dzięki naszym nowym ofertom handlowym, użytkownicy SOLIDWORKS mają dostęp do aplikacji desktopowych, które znają i kochają, z ogromną wartością dodaną. Na platformie 3DEXPERIENCE wszystko i wszyscy zaangażowani w procesy koncepcyjne, projektowe, symulacyjne, produkcyjne, sprzedażowe i serwisowe są połączeni i zintegrowani w jednej ciągłej pętli. Oczywiście, nasi klienci SOLIDWORKS mogą nadal kupować samodzielną wersję stacjonarną SOLIDWORKS, jeśli wolą, ale nasza nowa, zorientowana na klienta opcja uwolni im czas na przemyślenia, tworzenie i konkretną pracę.  Planujemy również podobne oferty w zakresie edukacji i startupów, aby również im zaoferować wartość dodaną.”


Dassault Systèmes