CSI nowym partnerem dystrybucji Apacer Technology w Polsce

  CSI (Computer Systems for Industry) stał się partnerem dystrybucyjnym Apacer Technology BV, lidera w dziedzinie modułów pamięci i rozwiązań pamięci masowej. Apacer rozpoczyna współpracę z CSI, jako partnerem w dystrybucji w Polsce modułów pamięci Industrial Flash Solutions & DRAM.

  Apacer Technology oferuje szeroką gamę dysków przemysłowych SSD, modułów pamięci oraz urządzeń cyfrowej pamięci masowej. Celem Apacer Technology jest dostarczanie klientom niezawodnych i innowacyjnych produktów i usług.

  Wraz ze swoją szeroką działalnością badawczo-rozwojową, projektową, produkcyjną i skutecznym marketingiem, Apacer Technology BV stał się jednym z wiodących producentów w tej branży na skalę światową.

  CSI oferuje, oprócz przemysłowych dysków SSD, modułów USB i kart pamięci, kompleksową gamę komputerów do niezawodnej pracy w wymagającym środowisku przemysłowym. Oprócz dystrybucji, CSI zapewnia pełne wsparcie sprzętowe (integracje, modyfikacje, rozwiązania ?pod klucz?) oraz programowe, serwis i doradztwo techniczne.

  Obie firmy są bardzo pozytywnie nastawione do współpracy, której celem jest zbudowanie dystrybucji poprzez sprzedaż detaliczną i internetową w Polsce.
  Więcej informacji na temat produktów Apacer w Polsce na stronach CSI: (www.csi.pl, www.silicondrive.pl)