B&R Automatyka Przemysłowa – Grafika dla Prostych Rozwiązań Automatyzacji

Seria B&R Power Panel? – została rozszerzona o PP35 ? kompletny sterownik, który umożliwia wyświetlanie grafiki nawet dla najprostszych aplikacji automatyzacji.

Fot. Kompletny sterownik z wyświetlaczem 160×80 pikseli może być stosowany do wyświetlania grafiki w prostych rozwiązaniach automatyzacji.

Dzięki swojej kompaktowej budowie (153×120 mm) PP35 pozwala zaoszczędzić miejsce oraz jest bardzo atrakcyjny cenowo. Ekran 160×80 pikseli z 16 przyciskami, w tym 12 z diodami LED, ze stopniem ochrony IP65 od frontu, umożliwia wyświetlanie grafiki oraz jest optymalnie dopasowany do prostych zadań wizualizacji.

Dostępne są dwa warianty zależnie od zintegrowanych WE/WY: wariant cyfrowy z 16 wejściami i wyjściami oraz wariant cyfrowo-analogowy z 8 cyfrowymi wejściami i wyjściami oraz 4 analogowymi wejściami i wyjściami. Dzięki zintegrowaniu złącza CAN liczba dostępnych sygnałów WE/WY może być rozszerzana o rozproszone WE/WY. Podłączenie dodatkowych paneli oraz sterowników jest również możliwe.

CPU z pamięcią programu 1 MB Flash jest wystarczające dla większości aplikacji. Aplikacja wizualizacji jest w pełni zgodna z B&R Automation Studio?, narzędziem do programowania i diagnostyki w językach IEC oraz dodatkowo Automation Basic i ANSI C.

www.br-automation.pl