Bezprzewodowe technologie w Barcelonie

    16 lutego w ramach Mobile World Congress w Barcelonie odbędzie się konferencja poświęcona najnowszym technologiom bezprzewodowym i bezdotykowym.

    W spotkaniu weźmie udział  m.in. 6 francuskich klastrow technologicznych. Impreza ta, zorganizowana po raz pierwszy, stworzy okazję do przedstawienia najważniejszych projektów badawczych zainteresowanym podmiotom: przedstawicielom międzynarodowych klastrów technologicznych, ważnym zleceniodawcom i innowacyjnym przedsiębiorstwom, poszukującym nowych rozwiązań.

    Konferencja organizowana przez Ubifrance (Francuską Agencję do spraw Międzynarodowego Rozwoju Przedsiębiorstw), obejmie wystąpienia ekspertów oraz imprezy towarzyszące poświęcone innowacjom, perspektywom rozwoju i współpracy w dziedzinie technologii bezprzewodowych i bezdotykowych. Francusko-hiszpańską współpracę w tym zakresie zaprezentuje PIMEC, hiszpańska organizacja branżowa zajmująca się wspieraniem międzynarodowej wymiany technologicznej oraz CTTC, Ośrodek Technologii i Telekomunikacji Katalonii.

    Klastrami technologicznymi, które wezmą udział w imprezie są :

    CAP DIGITAL PARISREGION