Beijer Electronics otwiera filię w São Paulo

    Zgodnie z wytycznymi strategii rozwoju poprzez ekspansję geograficzną i zapewnienie klientom lokalnego wsparcia na całym świecie, Beijer Electronics otwiera swoją filię w Brazylii ( São Paulo).
    Nowa spółka zależna będzie prowadzić sprzedaż całego zakresu produktów Beijer Electronics, włączając w to panele operatorskie, przemysłowe komputery PC jak również przemysłowe produkty sieciowe. Ponadto spółka, która właśnie rozpoczyna działalność, bierze pełną
    odpowiedzialność za obsługę brazylijskiego rynku sprzedaży oraz loka ną obsługę klienta.

    Bliżej klientów dzięki rozszerzaniu działalności.
    Wraz z rozpoczęciem działalności Beijer Electronics w Brazylii możemy zaoferować bezpośrednio nasze usługi klientom lokalnym, jak również naszym globalnym partnerom działającym na rynku brazylijskim – mówi Carl-Johan Zetter Boudrie, dyrektor ds. rozwoju i kontynuuje: Brazylia to gospodarka rozwijająca się, która zapewnia interesujące możliwości w branży automatyki przemysłowej i przemysłowej transmisji danych. Obecność w Brazylii to część naszej strategii ekspansji geograficznej, zgodnie z którą nadal będziemy wchodzić na nowe rynki, aby rozwijać się i podążać za naszymi klientami.