Balluff – Wystarczy wycelować, wcisnąć przycisk i gotowe!

    Wprowadzając na rynek nowy, przemysłowy czytnik kodów kreskowych BVS HS-P, firma Balluff poszerza swoją ofertę produktową w zakresie identyfikacji optycznej: ten nowy, intuicyjny czytnik ręczny zapewnia niezawodny odczyt z dużą rozdzielczością kodów znajdujących się w maksymalnej odległości 110 cm. Odczytuje również kody Direct Part Marking (DPM). Jest produkowany w odpornej mechanicznie obudowie o stopniu ochrony IP 65, wytrzymującej upadki z wysokości do 2 m bez ryzyka uszkodzenia. Wersja z transmisją bezprzewodową przez Bluetooth daje użytkownikowi możliwość przemieszczania się w promieniu do 100 m wokół stacji bazowej. Ten elastyczny, przenośny czytnik jest idealny do wielu zastosowań, w tym identyfikacji produktów, automatycznego uzupełniania zapasów i logistyki.
    Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu ergonomicznej obsługi, przemysłowy czytnik ręczny BVS HS-P firmy Balluff dekoduje wszystkie spotykane obecnie kody 1D, 2D i złożone, znajdujące się na obiektach nieruchomych lub przemieszczających się z prędkością do 0,8 m/s. Nawet nachylenie do 40° i obrót o 180° nie mają wpływu na niezawodność odczytu. System celowania optycznego z dobrze widoczną ramką laserową ułatwia manipulowanie przyrządem i akwizycję danych. Zakończenie odczytu jest potwierdzane akustycznie i optycznie za pomocą diod LED, w tym diody oświetlającej odczytywany kod, co sygnalizuje użytkownikowi poprawny odczyt w środowiskach o dużym natężeniu hałasu i o dużym natężeniu świata zewnętrznego.
    Wersja bezprzewodowa z akumulatorem o dużej pojemności zapewnia dużą elastyczność przyrządu i umożliwia jego wykorzystanie w różnych sytuacjach. Przemysłowy czytnik ręczny BVS HS-P firmy Balluff charakteryzuje się łatwą integracją za pomocą interfejsów USB, Bluetooth czy RS232. Jego ergonomiczna konstrukcja i mała masa zapewniają wygodną, niemęczącą pracę.
    http://www.balluff.pl