ADLINK Technology – Kompaktowy system wizyjny z portami PoE

Firma ADLINK Technology Inc., posiadająca w swojej ofercie wiele kart i platform wizyjnych, wprowadziła do produkcji pierwszy przemysłowy system wizyjny EOS-1000, oparty na procesorze Intel  Core 2 Duo P8400. System ten ma cztery niezależne porty PoE (Power over Ethernet), pozwalające na transfer do 4 Gb/s danych. Łączy on dużą moc obliczeniową z przetwarzaniem obrazu z wielu kamer i jest idealny w takich zastosowaniach, jak systemy orientacji przestrzennej robotów, inspekcja wizyjna i inne aplikacje występujące na liniach produkcyjnych.
System EOS-1000 to kompaktowy (200x165x85 mm) system wizyjny przeznaczony do pracy w trudnych środowiskach przemysłowych i krytycznych aplikacjach. Zapewniono uzyskanie dużej wytrzymałości mechanicznej na wibracje i udary (do 5 G).
System EOS-1000 ma także wiele portów wejść-wyjść: cztery porty RS-232/485, dwa porty USB, izolowane wejścia-wyjścia cyfrowe i podwójną pamięć masową (SSD i CompactFlash).
Guru Control Systems jest autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy ADLINK Technology w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w internetowym systemie informacyjno-sprzedażowym. www.kamlab.pl