Zaproszenie na konferencję
?Systemy automatyki dla przemysłu ciężkiego?

W dniach 27-28 września 2007 r. odbędzie się konferencja ?Systemy automatyki dla przemysłu ciężkiego?. Konferencja przeznaczona jest dla osób zajmujących się zarządzaniem, techniką, utrzymaniem ruchu, automatyką oraz systemami informatycznymi w zakładach przemysłu ciężkiego.

Konferencja będzie forum integracji i wymiany doświadczeń dla specjalistów z branży górniczej i hutniczej. W dwóch równoległych sesjach będą oni mogli wymienić się doświadczeniami z firmami wdrażającymi systemy sterowania oraz z użytkownikami tych systemów.

Podczas konferencji zostaną przedstawione przykłady wykorzystania rozwiązań z oferty firmy ASTOR oraz nowości z zakresu automatyki przemysłowej.

Zaproszeni goście przedstawią analizę rynku górniczego oraz hutniczego.

Organizatorem konferencji jest firma ASTOR, posiadająca w swojej ofercie sprawdzone w wielu zakładach na terenie Polski systemy do analizy procesów przemysłowych, śledzenia i zarządzania produkcją (MES), informatyczne systemy integrujące, systemy sterowania,  systemy bezprzewodowej transmisji danych oraz roboty przemysłowe.

Miejsce konferencji:
Hotel Belweder
Ul. Zdrojowa 15
43-450 Ustrońwww.hotelbelweder.pl 

 

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 18 września 2007.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie

http://www.astor.com.pl/www/O_nas/Targi_konferencje/
2007_-_Konferencja_Systemy_Automatyki_dla_przemyslu_
ciezkiego.html

Więcej informacji o firmie ASTOR dostępnych jest na stronie:

www.astor.com.pl

www.astor.com.pl/www/O_nas/Targi_konferencje/
2007_Konferencja_Systemy_Automatyki_dla_przemyslu_
ciezkiego.html