Zaproszenie na konferencję ?Parameter?s Anniversary Seminar?

W dniach 19-20 września 2007 r. odbędzie się konferencja ?Parameter?s Anniversary Seminar?. Konferencja przeznaczona jest dla osób zajmujących się przemysłowymi systemami wizyjnymi, optoelektroniką oraz mikro- i nanopozycjonowaniem.

Podczas seminarium zaprezentowane zostaną najnowsze osiągnięcia z dziedziny systemów wizyjnych, laserów i pozycjonowania oraz rozważane będą kierunki ich rozwoju. Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele takich firm jak Allied Vision Technology, DALSA, Vision Components, Imaging Development Systems, Stocker&Yale czy Stemmer Imaging.

Seminaria odbywać się będą w dwóch salach konferencyjnych. Referaty w dużej sali poświęcone będą systemom wizyjnym, a w małej sali zagadnieniom z optoelektroniki i pozycjonowania. Wszystkie wystapienia będą wygłoszone w języku angielskim.

Organizatorem konferencji jest szwedzka firma Parameter AB, która zajmuje się dostarczaniem najnowszych technologi z systemów wizyjnych, optoelektroniki i pozycjonowania na rynki skandynawskie, a w 40-lecie swojego istnienia otworzyła także oddział w Polsce . Obecnie Parameter AB jest przedstawicielem takich firm jak DALSA, AVT, Vision Components, IDS, Gardasoft Vision, Perkin Elmer Optoelectronics, Pentax, Stocker&Yale i wielu innych. Pełna oferta firmy znajduje się pod adresem www.parameter.pl.

Miejsce konferencji:

Citykonferensens

Malmskillnadsgatan 46

Stockholm

Zgłoszenia będą przyjmowane do 10 września.

Rejestracji można dokonać pod adresem:

http://www.parameter.se/register/default.aspx?ID1=11&IDx=40s

Pełen program konferencji znajduje się pod adresem:

http://www.parameter.se/pdf/Plankonferencji.pdf

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu:

+46 8 555 110 36 lub

+48 664 921 922.