Wystawcy o targach ENERGETAB

Krzysztof Pałgan, dyrektor handlowy Dywizji Produkty dla Energetyki i Systemy dla Energetyki w firmie ABB
Rynek przesyłu i dystrybucji jest kluczowy dla zbytu naszych towarów i usług, dlatego nie mogło nas zabraknąć podczas najważniejszego wydarzenia targowego w tym sektorze. W tegorocznej edycji wyraźny był temat cyfryzacji wkraczającej już na dobre do energetyki. Dlatego postawiliśmy na zaprezentowanie kilku rozwiązań i przedstawiliśmy m.in. rozdzielnicę średniego napięcia z zainstalowanymi sensorami do pomiaru prądów i napięć. Okazało się, że tego właśnie oczekiwano – nawiązaliśmy wiele perspektywicznych kontaktów, a sama rozdzielnica została nagrodzona złotym medalem.

Urszula Bizoń-Żaba, dyrektor operacyjny w firmie COPA-DATA Polska
Jako wystawca uczestniczyliśmy już po raz czwarty w targach ENERGETAB. W tym roku nasze stoisko promowało hasło: „Bezpieczeństwo przede wszystkim!”. Jego uzupełnieniem była najnowsza wersja oprogramowania SCADA z funkcjami mającymi na celu spełnienie wymogów normy IEC 61850 edycja 2. oraz zapewniającymi 100-procentowe bezpieczeństwo dzięki nowo wdrożonemu trybowi redundancji („rated”). Jeśli chodzi o liczbę odwiedzających, to jesteśmy bardzo zadowoleni. Co bardzo optymistyczne, z roku na rok coraz więcej zagranicznych kontrahentów odwiedza nasze stoisko.

Krystian Czerkas, Produkt Menadżer w firmie Eaton
Tegoroczna edycja targów Energetab pozostawiła bardzo pozytywne wrażenie. Nie bez powodu są one nazywane największymi targami w branży energetycznej. W porównaniu do zeszłego roku dopisała pogoda, co przełożyło się na dużo większą liczbę odwiedzających.
Goście mieli niepowtarzalną okazję do zapoznania się z nowościami produktowymi na stoisku głównym, a także w wolno stojącym pawilonie zewnętrznym, pojeździe prezentacyjnym EXPOLINER oraz na eskpozycji zewnętrznej. Na stoisku głównym zaprezentowane zostało bogate portfolio produktów, które firma Eaton zyskała w związku z przejęciem w 2012 roku spółki Cooper. Duże zainteresowanie budziła ogromna kolumna sygnalizacyjna złożona z 40 segmentów świetlnych, na której odwiedzający mogli zagrać w grę sprawdzającą refleks. Najlepsi mieli szansę wygrania cennych nagród.
W autobusie prezentacyjnym EXPOLINER można było się zapoznać z nowościami z zakresu automatyki.
Ekspozycja zewnętrzna umożliwiała odwiedzającym zaznajomienie się z nowym trójfazowym UPS-em, rozdzielnicą, oprawami zewnętrznymi oraz naświetlaczami przeciwwybuchowymi.
Poza prezentacją nowości produktowych, Targi Energetab umożliwiły nam spotkanie z naszymi obecnymi kontrahentami, a także nawiązanie nowych kontaktów handlowych.

Michał Ajchel, wiceprezes Rynku Energetyki w firmie Schneider Electric Polska
Schneider Electric od lat jest aktywnym uczestnikiem targów. To największe dla nas wydarzenie branżowe, podczas którego prezentujemy nasze najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie przesyłu i rozdziału energii. W tym roku zaprezentowaliśmy również nasz najnowszy produkt, dedykowany inteligentnym miastom – ładowarkę do aut elektrycznych. Targi ENERGETAB to nie tylko doskonała okazja do prezentowania nowości produktowych i unikatowych rozwiązań, ale przede wszystkim możliwość nawiązania wielu relacji biznesowych, które owocują późniejszą współpracą.