Wypożyczalnia sprzętu do automatycznej identyfikacji

    BCS Polska będzie wypożyczać sprzęt do automatycznej identyfikacji danych. Oferta obejmuje zarówno udostępnienie urządzeń, jak też doradztwo konsultantów. Spółka kieruje nową usługę przede wszystkim do firm, które nie posiadają stałego zaplecza IT do zarządzania magazynami.
    W nowej ofercie BCS Polska udostępnia terminale z czytnikiem kodów kreskowych lub RFID, a także drukarki kodów kreskowych. Ponadto w ramach oferty, firmy mogą skorzystać z wsparcia technicznego. Obejmuje między innymi konfigurację urządzeń, instalację aplikacji na terminalach oraz doradztwo konsultantów BCS Polska.  
    – Systematyczne inwentaryzacje są koniecznym przedsięwzięciem w każdym przedsiębiorstwie posiadającym zaplecze magazynowe ? twierdzi Jacek Cyran, Dyrektor Działu Obsługi Klienta BCS Polska. – Koszt różnego rodzaju narzędzi informatycznych, które ułatwiają tę procedurę, jest często zbyt wysoki. W dobie kryzysu, kiedy szukanie oszczędności staje się konieczne, BCS Polska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynkowym i oferuje wypożyczenie odpowiedniego sprzętu wraz ze wsparciem specjalistów.
    Oferta skierowana jest przede wszystkim do firm, które sporadycznie korzystają z urządzeń automatycznej identyfikacji i nie mają potrzeby ich stałego użytkowania. Ponadto z oferty mogą skorzystać przedsiębiorstwa, które w wyniku awarii posiadanego sprzętu przerwały ciągłość działania.