Wonderware dołącza do Międzynarodowej Rady Przemysłowej w organizacji MESA

  Claus Abildgren, menedżer ds. oferty production & performance management firmy Wonderware

  ASTOR sp. z o.o., dystrybutor oprogramowania Wonderware, poinformowała o przyjęciu Clausa Abildgren, menedżera ds. oprogramowania typu performance & production management firmy Wonderware, do zarządu organizacji MESA (Manufacturing Enterprise Solutions Association International). MESA jest organizacją non-profit promującą wymianę najlepszych praktyk, strategii i innowacji w doskonaleniu organizacji produkcji. W szczególności MESA proponuje praktyczne rozwiązania, wykorzystujące systemy produkcyjne typu MES, które łączą w sobie technologie z dziedzin informatyki, biznesu, produkcji oraz zarządzania łańcuchem dostaw.
  Zadaniem Clausa Abildgren, będzie pomoc w osiąganiu celu organizacji MESA w zakresie dostarczania informacji o technicznych aspektach strategii oraz wiedzy promującej najskuteczniejszych wdrożeń systemów MES.
  “Moja obecność w MESA daje firmie Wonderware możliwość bezpośredniego wpływania na rozwój rozwiązań informatycznych do zarządzania produkcją i wydajnością, które obejmują swą funkcjonalnością systemy klasy MES”, powiedział Abildgren. “Wonderware ma wielu klientów, którzy wdrażają lub rozwijają systemy łączące produkcję z systemami biznesowymi. Jako członek MESA, możemy skorzystać z wiedzy oferowanej przez tą organizację, a także podzielić się naszym doświadczeniem z innymi jej członkami”.
  Oferta oprogramowania Wonderware w zakresie zarządzania produkcją i wydajnością zawiera kompletną funkcjonalność MES, pozwalającą przedsiębiorstwom połączyć, działające w czasie rzeczywistym systemy produkcyjne z transakcyjnymi systemami biznesowymi.
  W rzeczywistości firma Wonderware w swojej ofercie nawet wykracza poza tradycyjne funkcje systemów MES dostarczając elastycznych strategii doskonalenia operacji produkcyjnych. Np. rozwiązanie o nazwie Wonderware Enterprise Integration Application pozwala producentom na integrację systemów produkcyjnych z istniejącym w firmie oprogramowaniem ERP. Możliwe jest to w sposób dopasowany do budżetów i wymagań firmy, zapewniając swobodę, elastyczność i skalowalność istotną z technicznego punktu widzenia.
  Więcej informacji o organizacji MESA dostępnych jest na stronie: www.mesa.org.