VI Konferencja Użytkowników GE Digital już za nami

Konferencja GE Digital

W dniach 4-5. października odbyła się VI już edycja Konferencji Użytkowników GE Digital. Hasłem tegorocznej konferencji było ?Obierz kurs na Przemysł 4.0?.

Doroczne spotkane użytkowników oprogramowania GE tym razem odbyło się w przepięknym Gdańsku. Patronat nad wydarzeniem objęły magazyn i portal Control Engineering, AutomatykaB2B, Automatyka Podzespoły Aplikacje, AutomatykaOnline.pl, Miesięcznik Branżowy Automatyka, Służby Utrzymania Ruchu, periodyk Kierunek Wod-Kan, portal logistyczny.com oraz magazyn KAIZEN.

Tematyką tegorocznej konferencji były elementy Przemysłu 4.0, prócz mobilności i mobilnego alarmowania (Win911 oraz GE Web HMI), był m.in. druk 3D (za sprawą gościnnego udziału 3D Center), Predictive Maintenance (prezentacja firmy Reliability Solutions), czy IIoT i robotyka. Wyzwania i możliwości jakie niesie ze sobą czwarta rewolucja przemysłowa są jednym z głównych obiektów zainteresowań naszej firmy. Potrzeby naszych klientów i partnerów, a co za tym idzie, chęć odpowiadania na nie, sprawia że ciągle poszerzamy portfolio rozwiązań, które możemy zaproponować ? powiedział Paweł Czepiel, Kierownik Działu Handlowego VIX Automation.

Tradycją konferencji VIX Automation jest także przekazanie głosu klientom, aby podzielili się własnymi sukcesami związanymi z oprogramowaniem GE Digital. W tym roku głos zabrali przedstawiciele ZWIK Racibórz, GOŚ Kutno oraz firmy Powiśle. Dzięki temu słuchacze poznali historie autentycznych wdrożeń, przedstawione z perspektywy praktyków.

Jak co roku goście konferencji zostali zaproszeni do wzięcia udziału w wizycie referencyjnej, w czasie której można podejrzeć, jak działa oprogramowanie GE Digital. Tym razem uczestnicy odwiedzili firmę Naftoport, która wykonuje przeładunki ropy naftowej i produktów naftowych w Porcie Gdańskim. Spółka jest jednym z najważniejszych ogniw dostaw oraz tranzytu ropy naftowej dla polskich i niemieckich rafinerii. 

VI Konferencja użytkowników GE Digital była największym dotychczas wydarzeniem organizowanym przez VIX Automation. Tematyka Przemysłu 4.0 spotkała się z dużym odzewem wśród Klientów. Aż 70 osób wypełniło salę konferencyjną do ostatniego miejsca.