Termination Carrier – uniwersalne rozwiązanie interfesjowe dla techniki systemowej

Termination Carrier to bazowy moduł przyłączeniowy do szybkiego i bezbłędnego podłączania standardowych interfejsów do systemu automatyki. Podłączanie odbywa się metodą „plug & play” i realizowane jest za pomocą standardowych kabli systemowych.
Termination Carrier to stabilny i odporny na wibrację aluminiowy profil nośny ze zintegrowaną szyną nośną. Dostępny jest w wersji do nieiskrobezpiecznych wzmacniaczy separacyjnych MINI, separatorów MACX do obwodów iskrobezpiecznych i aplikacji SIL oraz sprzęgających przekaźników bezpieczeństwa do automatyki procesowej.
W porównaniu do podobnych rozwiązań dostępnych na rynku Termination Carrier jest 30 % procent mniejszy. Ponadto modułowa koncepcja zasilania zapewnia wysoką dyspozycyjność instalacji. Za pomocą zintegrowanych złączy TBUS na szynę nośną, separatory MINI oraz MACX połączone są z oddzielnym modułem zasilania i komunikatów o błędach. Oprócz redundancyjnego zasilania oraz funkcji monitoringu uzyskujemy dodatkową korzyść – płytka drukowana tego bazowego modułu przyłączeniowego jest nie tylko mechanicznie, ale także elektronicznie odseparowana i nie ma żadnych elementów ruchomych.
Asortyment produktów Termination Carrier obejmuje wersje uniwersalne do 16 modułów interfejsowych z połączeniem sygnałowym 1:1 z lub bez obsługi HART a także wersje dostosowane do specjalnych modułów I/O do najróżniejszych systemów automatyki.
Więcej informacji można znaleźć pod poniższym linkiem http://eshop.phoenixcontact.pl/phoenix/treeViewClick.do?UID=853081493&parentUID=204109&reloadFrame=true