Targi ITM Polska 2011

Oferta wystawców z kilkudziesięciu krajów, premiery rynkowe, pokazy maszyn w ruchu, bogaty program wydarzeń ? tak interesująco zapowiada się kolejna edycja targów Innowacje-Technologie-Maszyny Polska, które odbędą się w Poznaniu, w dniach 14-17 czerwca 2011.

ITM Polska to najważniejsze i największe w Europie Środkowej i Wschodniej wydarzenie prezentujące innowacyjne rozwiązania dla przemysłu. Targi te w opinii tak wystawców jak i zwiedzających stanowią swoisty barometr sytuacji gospodarczej w różnych gałęziach przemysłu. Ubiegłoroczna edycja ITM Polska pokazała, że po okresie spowolnienia gospodarczego firmy coraz odważniej decydują o nowych inwestycjach, również tych dotyczących zakupu najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

Udział w tegorocznej edycjitargów zapowiadają m.in. tacy liderzy, jak: TRUMPF, YAMAZAKI MAZAK, DMG, ABPLANALP CONSULTING, POL-SVER, AGIE CHARMILES, CARL ZEISS, SANDVIK, GÜRING, SIEMENS, BOSCHERT, APX TECHNOLOGIE, BLM GROUP, BS SYSTEM, ECKERT, FARO TECHNOLOGIES, MITUTOYO oraz KIMLA.

Atutem targów ITM Polska jest przejrzysty podział na salony tematyczne: Salon Hydrauliki, Pneumatyki i Napędów HAPE, Salon Obrabiarek i Narzędzi MACH-TOOL, Salon Metalurgii, Hutnictwa, Odlewnictwa i Przemysłu Metalowego METALFORUM, Salon Technologii Obróbki Powierzchni SURFEX, Salon WELDING, Salon TRANSPORTA  oraz Salon Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle. Swoją ofertę przedstawią także najlepsze jednostki naukowo-badawcze i badawczo-rozwojowe zgromadzone w Salonie Nauka dla Gospodarki. Honorowy Patronat nad ITM Polska sprawują Minister Gospodarki oraz Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Więcej informacji na stronie: www.itm-polska.pl