Soyter – Seria Z-Power LED – diody LED SMD

Firma Soyter rozszerzyła swoją ofertę o produkty firmy Seoul Semiconductor, producenta diod LED do montażu przewlekanego i SMD. Na uwagę zasługuje m.in. seria Z-Power LED – diody LED SMD o dużej mocy, zaprojektowane do pracy z dużymi prądami i dużymi strumieniami światła. Ich konstrukcja zapewnia lepsze odprowadzanie ciepła niż inne rozwiązania diod LED. Dostępne są wersje na moce 1 W (350 mA), 2,5 W (700 mA) i 5 W (1,4 A). Występują w kolorach: białym, czerwonym, zielonym, niebieskim, bursztynowym, niebieskozielonym, ciepłym białym oraz z pełnym zakresem barw. 
Aplikacje tych diod obejmują zarówno zastosowania zewnętrzne, jak i wewnętrzne: oświetlenie w przemyśle motoryzacyjnym, podświetlanie dużych wyświetlaczy LCD, oświetlenie architektoniczne, oświetlenie dekoracyjne, lampy, oświetlenie przenośne (latarki i lampki), lampki do czytania, źródło światła rzutników, sygnalizacja uliczna, oświetlenie odizolowane i zasilane energią  słoneczną, urządzenia domowe. Diody mają wymiary  9 mm x 9mm. Nowością są diody Z-Power LED seria P3 w mniejszych obudowach – średnica 8mm, dostępne obecnie w wersji na 1 W (350mA). 
Oferta firmy Seoul Semiconductor obejmuje także inne diody LED SMD: świecące w górę (top LEDs), święcące  w bok (view angled LEDs), diody do lamp błyskowych (flash LEDs), diody nieobudowane (chip LEDs) oraz diody LED przewlekane o dużych jasnościach. www.soyter.pl