SolidWorks World 2012 już w niedzielę w San Diego

   

  Tony Fadell – „Ojciec iPoda” – głównym mówcą na corocznej konferencji firmy SolidWorks, która odbędzie się w dniach 12-15 lutego w San Diego 
  Zaledwie kilka lat temu iPod zrewolucjonizował światowy rynek elektroniki użytkowej. Tony Fadell, projektant, który przewodziłzespołowi wprowadzającemu iPoda, będzie najważniejszą postacią na SolidWorks World 2012, dorocznym zjeździe inżynierów i projektantów tej firmy. Konferencja firmy Dassault Systemes SolidWorks Corp. odbędzie się w dniach 12 15 lutego 2012 r. w kalifornijskim San Diego pod hasłem „Projektowanie jednoczy”.
  Fadell, zwany „ojcem iPoda”, swoją pozycję na rynku budował jako wiceprezes firmy Apple ds. iPodów i doradca Steve’a Jobsa. Dziś Fadell ponownie wkracza na rynek jako założyciel i prezes firmy Nest, wartego uwagi debiutanta, który wprowadził do sprzedaży pierwszy inteligentny termostat. Nest Learning Thermostat™ zbiera informacje o użytkowniku i jego mieszkaniu, by automatycznie zmniejszać temperaturę po wyjściu użytkownika z domu, pomaga dobrać optymalną temperaturę podczas obecności domowników i nie wymaga codziennej konfiguracji, zapewniając dostosowany do indywidualnych potrzeb harmonogram temperatur. Produkt Nest został nazwany przez czasopismo Wired „iPhonem wśród termostatów”, a the New York Times opisuje go jako „wspaniały, elegancki oraz inteligentny".
  -Aby stworzyć produkt rewolucjonizujący rynek, funkcjonalność i wygląd muszą iść ze sobą w parze, powiedział Fadell. -Wzięliśmy sobie tę zasadę do serca tworząc Nest Learning Termostat. Już za kilka dni podzielę się moim doświadczeniem zdobytym przy tym projekcie z tysiącami inżynierów i pasjonatów projektowania, którzy przybędą do San Diego na tegoroczną konferencję SolidWorks World.
  Tematem przewodnim drugiego dnia konferencji będzie Crowdsourcing. Rozwój społeczności staje się niezwykle ważnym czynnikiem w tworzeniu koncepcji produktu i jej realizacji. Podczas konferencji klienci SolidWorks pokażą, o ile łatwiej jest im wprowadzać ich pomysły w życie. Dzięki współpracy wielu podobnie myślących inżynierów, połączeniu ich kreatywności i doświadczenia, powstają niesamowite produkty. Uczestnicy konferencji podzielą się pomysłami, które zmieniają sposób myślenia o tworzeniu produktów.
  Trzeciego dnia konferencji będzie miała miejsce długo oczekiwana sesja pod hasłem Co nowego. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z planami firmy na 2012 rok, jak również dowiedzieć się więcej o tworzonym oprogramowaniu SolidWorks 2013.
  Kevin Goosie, inżynier-projektant pracujący w SAIC, który jest znany na Twitterze jako @kgoosie, będzie w tym roku oficjalnym sprawozdawcą z konferencji. Jego najaktualniejsze doniesienia z San Diego można śledzić na blogu SolidWorks.
  Użytkownicy mogą uczestniczyć w SolidWorks World 2012 w sieci poprzez następujące strony:

  •   Fora Dassault Systèmes SolidWorks

  •   Blog Dassault Systèmes SolidWorks

  •   Dassault Systèmes SolidWorks na Twitterze

  •   Konto SolidWorks World 2012 na Twitterze

  •   Dassault Systèmes SolidWorks w serwisie Flickr

  •   Dassault Systèmes SolidWorks w serwisie YouTube  

   
  Szczegółowy plan konferencji jest dostępny w Internecie. Użytkownicy mogą rejestrować swój udział w SolidWorks World 2012 pod adresem: https://registration.itnintl.com/sww12/regonline/RegLogin.aspx.