Relacja z konferencji w nowym dziale Control Engineering Polska online

W marcowym wydaniu Control Engieering Polska wspomnieliśmy o konferencji prasowej firmy Emerson Process Management (str. 12), na której firma ogłosiła wprowadzenie na rynek systemu najnowszych bezprzewodowych czujników, które mają umożliwić producentom przemysłowym usprawnienie wykorzystania podstawowych aplikacji automatyki, dzięki znacznemu zwiększeniu niezawodności ich funkcjonowania oraz poprawie osiągów i parametrów pracy.

Zapraszamy do pełnej relacji z tej konferencji do nowego działu WWW Control Engineering Polska: Extra online, w którym znajdziecie Państwo artykuły, które nie ukazały się w drukowanej wersji naszego magazynu, a które chcemy na bieżąco Państwu przedstawiać.

Znajdą się tam na pewno teksty bardziej i mniej zaawansowane ? zarówno autorstwa praktyków, jak i naukowców, także m.in. streszczenia prac magisterskich, które na bieżąco otrzymujemy.

Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowanym opublikowaniem w tej rubryce swoich przemyśleń lub spostrzeżeń z życia zawodowego, gorąco zapraszam i proszę o kontakt:

Hanna Tylicka
Redaktor Naczelna
Control Engineering Polska
ht@controlengpolska.com