Rekrutacja w Transition Technologies SA

?Do you know Java? Work with the best to be the best!? to hasło przewodnie aktualnej kampanii rekrutacyjnej, która ruszyła niedawno w Łodzi. Kampania prowadzona jest przez polską firmę Hi ? Tech Transition Technologies SA specjalizującą się w najnowszych, światowej klasy rozwiązaniach technicznych i informatycznych.

Wraz ze swoim amerykańskim partnerem bussinesowym PTC Software and Service, liderem w dziedzinie dostaw specjalistycznego oprogramowania do projektowania i zarządzania produktami, Transition Technologies SA planuje zatrudnić do końca tego roku ponad 50 Programistów Javy.

Jest o co walczyć, bo firma oferuje bardzo atrakcyjne warunki pracy dla młodych, zdolnych ludzi.

Zdobycie kontraktu daje możliwość pracy w międzynarodowych zespołach projektowych, dostęp do zaawansowanych technologii, wyjazdy na kontrakty zagraniczne oraz bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.

Firma planuje do końca 2008 roku zatrudniać ponad 200 osób , w tym momencie ma już 50 młodych , bardzo utalentowanych ludzi, pracujących w zespołach projektowych dla takich klientów jak: Airbus, VW-Audi, Rolls-Royce, GlaxoSmithKline, Tetra Pak, Volvo.

Transition Technologies SA jest firmą promująca Łódź, jako miasto nowych szans i rozwoju dla młodych ludzi z pasją. Dla kandydatów, którzy przejdą pierwszy proces rekrutacyjny odbędzie się losowanie nagród, a są to: bilety na koncert Apocalyptycy, oraz nagrody pocieszenia pen drivy i koszulki firmowe.

Dokładne informacje na temat rekrutacji dostępne są na stronie internetowej www.tt.com.pl