Rekordowa liczba uczestników na ?Honeywell Users Group Conference 2005?

    Na tegorocznej konferencji, która odbyła się w Pradze, w dniach  24-27 października, zanotowano rekordową liczbę uczestników. Wzięło w niej udział 450 użytkowników systemów i urządzeń firmy Honeywell z Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki, w tym między innymi przedstawiciele firm: Shell, ExxonMobil, Borealis, Repsol, Preem, Sasol, MOL, Akzo Nobel. Było to jedno z siedmiu spotkań, corocznie organizowanych przez firmę Honeywell na całym świecie.
     W tym roku w Pradze można było uczestniczyć w prezentacjach przygotowanych przezklientów, licznych dyskusjach i pokazach dotyczących kluczowych zagadnień, takich jak: bezpieczeństwo, migracje systemów sterowania i zabezpieczeń, a także zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, między innymi: ExperionTM PKS R300 (prezentacja nowych możliwości), UniSimTM (narzędzie zwiększające efektywność produkcji, bezpieczeństwo i stabilność prowadzenia procesu). 
    ? Honeywell Users Group Conference stwarza niepowtarzalną okazję do wymiany doświadczeń, pomysłów oraz wiedzy praktycznej pomiędzy uczestnikami z różnych sektorów przemysłu ? powiedział Paul Orzeske, wiceprezydent pionu Automatyki Przemysłowej firmy  Honeywell. ? To spotkanie jest w całości podporządkowane potrzebom naszych klientów ? ich pomysły i spostrzeżenia mają dla nas znaczenie fundamentalne, byśmy mogli dostarczać lepszą technologię i usługi oraz wspierać przyszły rozwój ich przedsięwzięć.
    Nieprzypadkowo na miejsce spotkania wyznaczono czeską Pragę, biorąc pod uwagę jej centralne położenie i rosnące znaczenie rozszerzonej Unii Europejskiej. Jak mówi Orzeszke: ? Honeywell angażuje się w inwestowanie na rynkach rozwijających się, zaś organizacja konferencji w Pradze ma na celu podkreślenie strategicznego znaczenia Europy Centralnej i Wschodniej w rozwoju firmy w tym regionie.