Przekaźniki uniwersalne G2RS firmy Omron ustanawiają nowe standardy funkcjonalności i niezawodności

Omron, wiodący producent przekaźników przemysłowych i jednocześnie pionier w dziedzinie małogabarytowych przekaźników interfejsowych, wprowadzonych na rynek ponad dekadę temu, przedstawia nowy, uniwersalny przekaźnik G2RS. Najnowsza seria przekaźników G2RS, charaktaryzujących się wieloma rozbudowanymi funkcjami i dużą elastyczności ą montażu, rozruchu i eksploatacji, przyczyni się z pewnością do utrzymania przez firmę Omron nieodmiennie pierwszego miejsca na liście najchętniej wybieranych producentów przekaźników.

Dostępne są trzy typy przekaźników G2RS, zarówno w układach jedno- (10A), jak i dwubiegunowych (5A) przełączanych styków, a także w układach z uzwojeniem napięciowym stałoprądowym i zmiennoprądowym. Wszystkie modele mają wskaźnik mechaniczny oraz tabliczkę znamionową, na której można umieścić dodatkowe dane identyfikacyjne. Modele podstawowe i w kompletnej konfiguracji mają wskaźnik LED, który świeci światłem zielonym dla napięć uzwojenia stałoprądowego i światłem czerwonym dla napięć uzwojenia zmiennoprądowego. Ponadto przekaźniki w kompletnej konfiguracji mają dwustanowy przycisk testowy (praca chwilowa/praca w pozycji zablokowanej) do kontroli ręcznej, również oznaczanej odpowiednimi kolorami.

Przekaźniki G2RS oferują bezkonkurencyjną niezawodność w działaniu i pełną elastyczność w doborze. Mają solidną i zwartą konstrukcję, a przy tym duże możliwości przełączeniowe: wersje jednobiegunowe mogą przełączać przy napięciach aż 440VAC. Przekaźniki wykonane są zgodnie z wysokimi wewnętrznymi standardami Omrona, dotyczącymi jakości i ochrony środowiska, co gwarantuje długi i bezawaryjny okres eksploatacji. Odpowiadają odpowiednim międzynarodowym standardom, włącznie z UL, CSA, VDE, LR i CE. Użytkownicy przekaźników G2RS mają ponadto możliwość wyboru gniazd zacisków śrubowych lub zatrzaskowych (SLC), co dodatkowo zwiększa możliwości montażu.

Zapraszamy na naszą stronę:
www.omron.com.pl
OMRON Electronics Sp. z o.o.
ul. Mariana Sengera ?Cichego? 1
02-790 Warszawa
tel: +48 22 645 78 60
fax: +48 22 645 78 63