Porozumienie SG Equipment Leasing Polska i Datalogic Mobile

    Jedna z czołowych firm na polskim rynku leasingu SG Equipment Leasing Polska oraz producent czytnikówkodów kreskowych, komputerów przenośnych do gromadzenia danych i systemów RFiD Datalogic Mobile zawarły porozumienie dotyczące oferowania usługi leasingu klientom Datalogic Mobile. Przedsiębiorcy planujący inwestycje w technologię Auto ID będą mogli nabyć przenośne urządzenia na wygodnych i przystępnych warunkach finansowych.

    – Jesteśmy zadowoleni mogąc oferować leasing klientom firmy, która daje nam oparcie w specjalistycznej wiedzy na temat  urządzeń przenośnych. To idealne uzupełnienie dla oferowanych przez nas produktów finansowych na rynku zaawansowanych technologii – ocenił Michał Banaszkiewicz, kierownik ds. rozwoju produktów na rynku urządzeń zaawansowanych technologii SG Equipment Leasing Polska.

    W partnerstwie Datalogic Mobile z SG Equipment Leasing Polska nasi klienci i potencjalni nabywcy odnajdą wygodne narzędzie finansowania swojego rozwoju. Inwestycje w rozwiązania AIDC  przyczyniają się do osiągania przewagi nad konkurencją, a partnerstwo z SG Equipment Leasing Polska wzbogaca naszą ofertę o produkt finansowy, który czyni ją zdecydowanie łatwiej dostępną i wygodną – dodał Tomasz Szymański, dyrektor ds. kluczowych klientów Datalogic Mobile.

    Datalogic Mobile oferuje pełen zakres urządzeń przenośnych wykorzystywanych w magazynach, do wspierania pracy w terenie i w sprzedaży detalicznej.

    SG Equipment Leasing Polska zajmuje się finansowaniem ruchomych środków trwałych. Oferuje leasing sprzętu zaawansowanych technologii, maszyn i urządzeń przemysłowych oraz środków transportu.