PLM Connection Europe 17-19 X 2011

  W dniach 17 – 19 października 2011, w Linz w Austrii, odbędzie się PLM Connection Europe 2011, na którym zostaną zaprezentowane nowe wersje rozwiązań NX, Teamcenter i Tecnomatix. Podczas tej trzydniowej konferencji użytkownicy Siemens PLM Software z ponad 25 krajów europejskich będą mieli okazję dzielić się dobrymi praktykami oraz poznać sposoby jak tworzyć lepsze produkty i podejmować mądrzejsze decyzje, dzięki usprawnionemu procesowi rozwoju produktu.

  Obok udziału w dyskusjach na kluczowe dla branży tematy,uczestnicy jako pierwsi uzyskają informacje o nowościach produktowych:

  • Wstępna prezentacja nadchodzącej nowej wersji oprogramowania NX, flagowego rozwiązania do rozwijania produktów, w tym projektowania cyfrowego, analizy i wytwarzania (CAD;CAM;CAE); oraz oprogramowania Tecnomatix, stanowiącego globalny standard cyfrowej produkcji
  • Najnowsze informacje na temat rozwoju wizji High-Definition PLM (HD-PLM)
  • Warsztaty szkoleniowe dla systemów Teamcenter, NX, Tecnomatix
  • Opinie ekspertów i klientów na temat: jak poprawić elastyczność i wydajność, zwiększyć wiedzę oraz zoptymalizować strategie PLM.

  Dodatkowo, uczestnicy zapoznają się ze studiami przypadków z różnych branż, takich jak: lotnicza, obronna, motoryzacyjna oraz produkcyjna.

  “W tym roku PLM Connection Europe cieszy się rekordowym zainteresowaniem, jeśli chodzi o ilość osób, które dokonały wcześniejszej rejestracji. Zaplanowaliśmy znacznie rozszerzony program warsztatów, sesje ewaluacyjne, darmowe sesje treningowe oraz wiele innych atrakcji. Jak co roku, spodziewamy się inspirujących dyskusji,” powiedział Neil Dunsmuir, Wice-Dyrektor Marketingu na region EMEA, Siemens PLM Software.

  Z pełną agendą można zapoznać się pod adresem:http://www.plm-europe.org/index.php?id=agenda_details