Obiektowa drukarka oznaczników THERMOMARK CARD

Drukarka oznaczników THERMOMARK CARD dzięki swoim funkcjonalnością idealnie nadaje się nie tylko do drukowania oznaczników na złączki, przewody, kable lub aparaty nie tylko na warsztacie czy w biurze ale również na obiekcie podczas budowy lub serwisu rozdzielnicy. Przejrzyście i estetycznie opisana szafa sterownicza jest w dzisiejszych czasach standardem który wyróżnia profesjonalnych producentów rozdzielnic.
Dobrym przykładem przenośnej drukarki  jest właśnie THERMOMARK CARD szczególnie doposażonej w walizkę transportowa odporną na uderzenia, która drukuje oznaczniki na kartach z tworzywa sztucznego. Do drukowania oprócz drukarki potrzebny jest jedynie laptop który możemy zaoferować w zestawie z drukarką i zasilanie, które najczęściej jest w pobliżu rozdzielnicy.
Opis karty oznaczników zajmuje jedynie 8 sekund. Zaletami używania drukarek z serii THERMOMARK jest ich niewielka konstrukcja, wyraźny i trwały wydruk oraz uniwersalne zastosowanie zarówno do oznaczników na złączki, przewody, kable, aparaty, tabliczki znamionowe lub znaki informacyjne i ostrzegawcze jak i używanie ich w biurze, warsztacie lub na budowie bezpośrednio na obiekcie.
Wydruk polega na wprowadzeniu za pomocą programu CLIP PROJECT informacji które chcemy opisać ręcznie lub za pomocą importu danych np. z excela lub programów projektowych typu EPLAN, naciśnięciu przycisku drukuj i po niespełna kilku sekundach oznaczniki są gotowe do instalowania ich na złączkach lub przewodach. www.phoenixcontact.pl