Nowe wersje oprogramowania logi.cals

  logi.cals wprowadza na rynek nowe wersje swojego oprogramowania logi.CAD i logi.DOC. Programy oznaczone symbolem 5.1 są obecnie testowane wśród klientów, a z końcem marca 2009 nowa wersje wejdą do sprzedaży.

  Aktualizacje logi.CAD i logi.DOC obejmują wielomonitorowe stanowiska pracy, połączenie pracy z Office oraz nowe właściwości edytora FBD (Function Block Diagramm).  

  Dzięki rozwiązaniu wielomonitorowemu logi.cals stwarza większą przejrzystość na ?desce kreślarskiej? w codziennej pracy.
  Ulepszenia w zakresie użytkowania pozwalają na indywidualne ustawienia monitora oraz stworzenie list menu. Również z myślą o automatykach i konstruktorach urządzeń ułatwiono umieszczanie objektów na ?desce kreślarskiej? oraz usuwanie poszczególnych elementów.
  Współpraca z Office sprawia że logi.CAD/logi.DOC stają się uniwersalnym edytorem dokumentów – poza podstawowymi funkcjami takimi jak projektowanie, programowanie, symulacja, generowanie kodów oraz testowanie.

  logi.CAD i logi.DOC są dwoma kluczowymi programami austriackiej firmy logi.cals, wykorzystywanymi w różnych fazach szeroko rozumianego procesu inżynierii. Do tego zalicza się planowanie urządzeń, programowanie rozwiązań automatyzacyjnych oraz specjalne generowanie kodów dla systemów automatyzacyjnych.

  logi.DOC jest narzędziem do planowania urządzeń, które może zostać dopasowane do najróżniejszych norm planowania. logi.CAD służy jako platforma automatyzacyjna, niezależna od wykorzystywanego sprzętu. Dzięki swoim elastycznym możliwościom połączeń z każdym rodzajem systemów automatyzacyjnych odpowiada w szególności wymaganiom OEM.