Nowe targi energetyczne w Poznaniu

Już ponad 100 firm zdecydowało się wziąć udział w Międzynarodowych Targach Energetyki EXPOPOWER, które po raz pierwszy odbędą się w dniach 22-24 maja w Poznaniu.

Wśród wystawców są wiodące firmy reprezentujące sektor energetyczny i elektrotechniczny. Duże znaczenie ma dogodny termin organizacji EXPOPOWER, który daje firmom możliwość zaprezentowania swojej oferty i znalezienie nowych klientów jeszcze przed letnim sezonem inwestycyjnym.

Targi EXPOPOWER są wynikiem rozmów i bliskiej współpracy MTP z partnerami z branży energetycznej. W skład Rady Programowej targów EXPOPOWER weszli m.in. przedstawiciele takich firm oraz instytucji, jak: ABB sp. z o.o., Apator SA, BOT Górnictwo i Energetyka SA, Elektromontaż ? Export SA, IGEiOŚ, Jean Mueller Polska sp. z o.o., Legrand Polska sp. z o.o., Meller Electric sp. z o.o., PKP Energetyka sp. z o.o., Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej, Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Siba Polska sp. z o.o., Siemens sp. z o.o. oraz Twelve Electric sp. z o.o.

Patronat nad targami EXPOPOWER objęły: Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska, Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej, Stowarzyszenie Elektryków Polskich orazPolska Izba Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei. Honorowym patronem targów EXPOPOWER jest minister gospodarki.

Extra online

Zostań założycielem EXPOPOWER

Dużą ? i jak się okazuje ? skuteczną zachętą dla firm jest specjalna oferta dla tegorocznych wystawców. Wszystkie firmy uczestniczące w Międzynarodowych Targach Energetyki EXPOPOWER 2007 otrzymają tytuł ?Założyciela EXPOPOWER?, uprawniający do rabatu na wynajem powierzchni i zabudowę stoiska podczas wszystkich kolejnych targów.

Fakt, iż w najbliższych latach poznańskie targi energetyczne mają szansę stać się poważną konkurencją dla targów bielskich, sprawia, że chętnych do tytułu ?Założyciela EXPOPOWER? nie brakuje.

Biznes w doskonałych warunkach

Efektywna komunikacja biznesowa wymaga odpowiednich warunków. Ekspozycja targów EXPOPOWER zlokalizowana będzie w najnowszym, klimatyzowanym kompleksie pawilonów połączonych przeszklonym łącznikiem oraz wyposażonych w kanały medialne i łącza internetowe. Wystawcy i zwiedzający targi EXPOPOWER będą mogli także skorzystać z infrastruktury nowoczesnego centrum kongresowego. Co ważne, ten najwyższy europejski standard dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Metr kwadratowy stoiska można bowiem wynająć w cenie już od 190 złotych. Międzynarodowe Targi Poznańskie przygotowały dla wystawców EXPOPOWER także specjalną, bardzo korzystną cenowo ofertę wynajmu powierzchni wraz ze standardową zabudową. Projekty stoisk pakietowych można zobaczyć na stronie www.expopower.pl. Międzynarodowe Targi Poznańskie oferują wystawcom targów EXPOPOWER także możliwość zakwaterowania po cenach promocyjnych w hotelach oraz kwaterach prywatnych.

Program wydarzeń

Niewątpliwą atrakcją dla zwiedzających będzie wyjątkowo bogaty program wydarzeń przygotowywanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie w ścisłej współpracy z partnerami branżowymi. Podczas targów odbędzie się kilka bardzo ważnych konferencji i seminariów, poświęconych najnowszym rozwiązaniom technologicznym z zakresu energetyki i elektrotechniki. Interesująco zapowiada się wieczór integracyjny dla wystawców EXPOPOWER, który będzie okazją do nawiązania nowych kontaktów w branży w miłej i niezobowiązującej atmosferze. Wstęp na targi dla zwiedzających jest bezpłatny ? wymagana jest jednak rejestracja: online na internetowej stronie targów bądź w punkcie rejestracyjnym przed wejściem do pawilonu.

Więcej informacji na stronie www.expopower.pl

Kacper Maćkowiak