Nowa strona www Unicardu

  UNICARD SA uruchomił swoją nową stronę internetową. Nowy serwis przedstawia kluczowe systemy wdrażane przez firmę: od kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy przez systemy biletowe i parkingowe, aż do najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów niskoprądowych. Dla zobrazowania działania systemów kontroli dostępu czy parkingowych zostały udostępnione filmy wyjaśniające ich działanie.

  Zgodnie z zasadą: „nikt nie przedstawi lepiej działania systemu niż jego użytkownik”, uruchomiona została sekcja CASE STUDIES. W tej części strony można przeczytać jak działają systemy u Klientów UNICARDU i co sami Klienci sądzą o ich użyteczności. Pomocna w szukaniu opisów wdrożonych systemów np. rejestracji czasu pracy, biletowych czy kontroli dostępu jest znajdująca się w tej sekcji wyszukiwarka.

  Ważnym obszarem tematycznym, któremu poświęcono dużo czasu i uwagi przy budowaniu witryny są PRODUKTY. Znajdują się tam opisy urządzeń, kart i oprogramowania, ich parametry techniczne i materiały reklamowe. Każdy produkt można także obejrzeć obracając go o 360 st. dzięki zamieszczonym zdjęciom 3D. Produkty zostały przyporządkowane do konkretnych zastosowań- rozwiązań: biletowe, kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, parkingowe i niskoprądowe, a także grup i producentów. Pozwoliło to na stworzenie zaawansowanej wyszukiwarki produktów.

  UNICARD SA działa w dwóch obszarach biznesowych kierując swoją ofertę i know how bezpośrednio do klientów biznesowych, jak i działając przez autoryzowanych Partnerów. Klienci biznesowi wywodzą się z różnych branż: produkcyjnej, administracji samorządowej, służby zdrowia czy inwestorów budynków biurowych i galerii handlowych. Dedykowane dla nich rozwiązania poprzedzone są wnikliwą analizą potrzeb Klienta.

  Dla Projektantów, Partnerów i Generalnych Wykonawców została uruchomiona sekcja Pobierz, gdzie po zalogowaniu dostępne są instrukcje, cenniki i projekty CAD.

  Nowa strona umożliwia także interakcję z jej użytkownikami poprzez newsletter, formularze kontaktowe, a także  media społecznościowe. W Aktualnościach na bieżąco znajdą Państwo informację o nowych rozwiązaniach i produktach, a także imprezach branżowych i wydarzeniach z życia UNICARD SA.

  www.unicard.pl