Nieograniczony dostęp do funkcji i zasobów możliwy dzięki nowemu portalowi

  Wkrótce wykonywanie zadań obejmujących produkty i usługi firmy Seco będzie jeszcze łatwiejsze. Ten wiodący dostawca rozwiązań do skrawania metali uruchomi w 2015 roku nowy dostępny na całym świecie portal cyfrowy My Pages. Portal ten zapewni dostęp do ogromnych ilości danych za pośrednictwem łatwego w użyciu interfejsu. Jest to kolejny dowód na nieustanne zaangażowanie firmy Seco w dostarczanie klientom coraz lepszych usług.
  Opracowany przez firmę Seco portal My Pages oferuje użytkownikom natychmiastowy dostęp do informacji niezbędnych do utrzymania wiodącej pozycji w sektorze produkcji, takich jak specyfikacje narzędzi, zalecane parametry skrawania oraz dostępność produktów. Będzie on dostępny za pośrednictwem smartfonów, tabletów, laptopów oraz komputerów stacjonarnych.

  Dzięki natychmiastowemu udostępnianiu danych, na przykład wyników testów skrawania czy raportów w zakresie produktywności i analizy kosztów, portal My Pages ułatwia współpracę klientów, ich pracowników oraz miejscowych przedstawicieli firmy Seco.

  „Portal My Pages daje klientom większe możliwości, zapewniając łatwy dostęp do informacji w dowolnym momencie” — mówi Lars Bergström, prezes firmy Seco Tools. „Na każdym etapie opracowywania portalu My Pages myśleliśmy o naszych klientach. Każda funkcja ma za zadanie ułatwić im pracę. Co więcej, portal My Pages będzie zmieniał się wraz ze zmianami ich potrzeb”.

  My Pages jest w pełni elastycznym portalem cyfrowym charakteryzującym się łatwością obsługi, dostosowanym wyświetlaniem, łatwą nawigacją i szybkim wyszukiwaniem produktów niezależnie od używanego urządzenia.

  Więcej informacji na temat portalu My Pages można uzyskać u miejscowego przedstawiciela firmy Seco lub na stronie internetowej www.secotools.com/mypages.