Najnowsza wersja 2.2 Platformy EPLAN

Nowoczesne projekty automatyzacji wymagają kompletnej i wysokojakościowej dokumentacji maszyn i urządzeń. Jednocześnie na projektowanie pozostaje coraz mniej czasu.

Firma AB-Micro, autoryzowany dystrybutor oprogramowania EPLAN informuje, że najnowsza wersja EPLAN 2.2 skupia się dokładnie na tym zadaniu oferując swoim Użytkownikom wydajne i efektywne projektowanie wraz z wysokojakościową i kompletną dokumentacją. Szybki filtr

w nawigatorach danych projektu, ulepszona funkcja "przeciągnij i upuść", obszerna wymiana danych artykułu, rozszerzone projektowanie zacisków, czy też ulepszona kontrola i reorganizacja projektów to tylko niektóre funkcje zapewniające większy komfort i szybkość podczas edycji projektu.

Dodatkowo innowacyjne moduły, takie jak EPLAN Pro Panel Copper, EPLAN FieldSys i EPLAN P&ID oferują różnorodne możliwości optymalizacji procesu inżynieryjnego.
Wszyscy użytkownicy Platformy EPLAN posiadający aktualną umowę serwisową mogą skorzystać z nowych funkcji zwiększających jakość i wydajność projektowania.
Zapoznaj się z nowymi, udoskonalonymi funkcjami w wersji 2.2 Platformy EPLAN i wznieś Twoje procesy projektowe na wyższy poziom!

Dowiedz się więcej o funkcjonalności EPLAN 2.2 na www.eplan.pl . Zobacz nas na You Tube: www.youtube.com/user/PlatformaEPLAN

Odwiedź nas na stoisku 9 w pawilonie G podczas jubileuszowej XXV edycji targów ENERGETAB w Bielsku-Białej w dniach 11-14 września 2012. Zapytaj o najnowszą wersję EPLAN 2.2