Moduł do programowania NI?SoftMotion dla LabVIEW otrzymuje nagrodę czytelników Control Engineering

  Technologia firmy National Instruments NI ? SoftMotion otrzymała najwyższe wyróżnienia od czytelników Control Engineering.
  Firma National Instruments ogłosiła, że wydawcy i prenumeratorzy czasopisma Control Engineering wybrali moduł do programowania w LabVIEW ? NI SoftMotion za najlepszy i przyznali mu nagrodę redakcji i czytelników w kategorii silników, napędów oraz sterowania ruchem. Produkt wyróżniony przez prenumeratorów czasopisma za swoją elastyczność i zaawansowany zestaw funkcji i algorytmów do sterowania ruchem NI SoftMotion Development Module daje konstruktorom maszyn oraz OEM możliwość projektowania dedykowanych, niezawodnych sterowników ruchu dla każdej platformy sprzętowej.
  Moduł do programowania NI SoftMotion pozwala konstruktorom maszyn oraz OEM na wybranie platform sterowania ruchem, takich jak NI CompactRIO ? która jest rekonfigurowalnym systemem sterowania i akwizycji, wbudowanymi systemami sterowania Compact FieldPoint oraz wielofunkcyjnymi urządzeniami do akwizycji danych serii M, a wszystko w celu zwiększenia wydajności maszyn lub obniżenia kosztów systemu.
  Program zawiera funkcje do generowania trajektorii, interpolacji spinu, sterowania PID pozycją i prędkością oraz do wdrażania enkodera w module LabVIEW Real-Time oraz module LabVIEW FPGA. Niezależnie od tego, czy wymagana jest wysoka precyzja maszyn do procesów półprzewodnikowych, czy też potrzebne są wydajne kosztowo systemy dla zwykłych aplikacji pakujących, moduł NI SoftMotion daje konstruktorom maszyn oraz OEM możliwość tworzenia dedykowanych, niezawodnych sterowników ruchu.
  Moduł NI SoftMotion Development był jednym z ośmiu produktów, które otrzymały nagrodę podczas imprezy rozdania nagród Control Engineering, która odbyła się podczas Narodowego Tygodnia Produkcji 2005.
  Więcej informacji na temat NI SoftMotion Development Module można znaleźć pod adresem: www.ni.com/motion.