Letnie promocje Fluke

  W tym roku Fluke świętuje swoje 65. urodziny. Z tej okazji firma przygotowała specjalne letnie promocje na flagowe przyrządy z najpopularniejszych kategorii produktów: mierników cęgowych, multimetrów cyfrowych i dalmierzy laserowych.
  Od połowy lipca do końca września Klienci będą mogli kupić miernik cęgowy Fluke 323, multimetr cyfrowy Fluke 113 oraz dalmierz laserowy Fluke 414 D w cenie 99 €. To jedna z promocji przygotowanych na 65-lecie firmy Fluke. Więcej informacji o aktualnych promocjach na www.fluke.pl/65
  Fluke 323 – miernik cęgowy True RMS
  Ze względu na możliwość pomiaru rzeczywistej wartości skutecznej oraz zoptymalizowaną ergonomię mierniki cęgowe z serii 320 cieszą się dużą popularnością wśród elektryków instalacji przemysłowych i mieszkaniowych. Dzięki cieńszym szczękom i stożkowej budowie cęgi prądowe Fluke 323 doskonale nadają się do pomiarów w niewielkich przestrzeniach np. w kanałach kablowych lub rozdzielnicach prądu.
  Multimetr cyfrowy Fluke 113
  Multimetr cyfrowy Fluke 113 służy do wykonywania podstawowych pomiarów elektrycznych. Posiada wszystkie funkcje niezbędne do przeprowadzenia większości napraw, a jego obsługa jest nieskomplikowana i intuicyjna. Funkcja pomiaru niskiej impedancji VCHEK™ LoZ umożliwia jednoczesne przeprowadzanie testów napięcia i ciągłości obwodu. Miernik ten idealnie nadaje się do testów instalacji.
  Dalmierz laserowy Fluke 414D
  Profesjonalny, lecz prosty i szybki w obsłudze dalmierz laserowy. Pomiary wykonuje się jednym przyciskiem w systemie „wyceluj i zmierz”. Zapewnia pomiary do 50 m z dokładnością +/- 2 mm. Dzięki funkcji autowyłączania baterie pozwalają na wykonanie do 3000 pomiarów. Pozwala na proste, automatyczne obliczanie powierzchni i objętości, a także szybkie dodawanie i odejmowanie. Doskonałe narzędzie dla specjalistów budowlanych, przemysłowych i serwisowych.
  Zapraszamy na stronę internetową Fluke: www.fluke.pl/65