KUKA nie zwalnia tempa: zakończył się event dedykowany branży elektronicznej

Workshop KUKA w Bydgoszczy. Fot.: KUKA

W bydgoskim oddziale KUKA zgromadzili się przedstawiciele najważniejszych firm elektronicznych, w tym SAMSUNG czy Philips Lightening Company. Eksperci KUKA zaprezentowali innowacje w zakresie rozwiązań dla branży elektronicznej, w tym najnowszego, lekkiego asystenta produkcji – LBR iisy. Robot ten jest niewiarygodnie efektywny i imponujący zarówno w produkcji seryjnej, jak i środowiskach z dynamicznymi, nieustrukturyzowanymi stanowiskami pracy, uprzednio zamkniętymi dla automatyzacji.

Organizatorem tego wydarzenia był Regional Sales Manager – Łukasz Szczepkowski, który w niezwykle merytorycznej prezentacji rozwiązań KUKA przedstawił liczne zalety automatyzacji produkcji.

Nie zabrakło także prezentacji sprawdzonych rozwiązań, takich jak: LBR iiwa czy KR Agilus, które od lat automatyzują procesy produkcyjne w wielu zakładach, ciesząc się ogromną popularnością.

W ostatnim czasie mieliśmy także przyjemność gościć na I Lubuskim Forum Technologii Przemysłowych organizowanym przez Park Naukowo-Technologiczny Uniwersytetu Zielonogórskiego Sp. z o.o. Nasz ekspert – Adrian Sobkowiak zaprezentował tam pierwszego mobilnego robota – KMR iiwa, który przekonywał swoją nieograniczonymi możliwościami, które stają się znakiem rozpoznawczym rozwiązań KUKA.

KUKA na I Lubuskim Forum Technologii Przemysłowych. Fot.: KUKA

Pierwsza edycji Lubuskiego Forum Technologii Przemysłowych staje się jednym z ważniejszych branżowych wydarzeń, które łączy naukę z biznesem, umożliwiając rozwój gospodarki woj. lubuskiego, jak również całego kraju. Było to niezwykle interesujące wydarzenie, którego wartość merytoryczna oceniania jest bardzo wysoko, zarówno przez gości, jak i prelegentów. Liczymy na więcej tego typu wydarzeń!

Więcej informacji o LBR iisy znajdziecie tutaj: https://www.kuka.com/pl-pl/technologie/wsp%C3%B3%C5%82praca-cz%C5%82owieka-z-robotem/lbr-iisy


Źródło: KUKA