Kontroluj System grzewczy z pompą ciepła z jednego miejsca

Firma Danfoss z myślą o komforcie i oszczędnościach klientów wprowadza na rynek bezprzewodowy panel sterujący pracą pompy ciepła ? Danfoss Link?.

Danfoss Link? jest to bezprzewodowy, intuicyjny panel centralny umożliwiający sterowanie instalacjami grzewczymi poprzez pompę ciepła aż do regulacji temperatury. Z jednego miejsca w budynku użytkownik może regulować pompę ciepła, wodne ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie elektryczne i bezprzewodowe termostaty grzejnikowe. Może również włączać bądź wyłączać urządzenia działające na zasadzie funkcji załącz/włącz (np. oświetlenie, sprzęt RTV/AGD).

Danfoss Link? i Pompa ciepła to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą oszczędzać koszty, a tym samym dbać o środowisko naturalne ? dzięki Danfoss Link? można zmniejszyć zużycie energii nawet o 23% i tym samym zredukować emisję CO2.  Danfoss Link? komunikuje się bezprzewodowo z całym systemem ogrzewania i optymalizuje pracę pompy ciepła, dzięki temu użytkownik maksymalizuje oszczędności.

Dzięki bezprzewodowemu panelowi centralnemu Danfoss Link?, zlokalizowanemu w dowolnym miejscu w domu, można w prosty sposób kontrolować temperaturę w każdym pomieszczeniu. Kolorowy panel dotykowy zapewnia łatwy i wygodny sposób programowania, a tryb komfortu i funkcja wakacyjna pozwalają zaprogramować indywidualny program grzewczy dopasowany do trybu życia domowników.

Niezawodność to kluczowa cecha produktu. System sam się monitoruje i diagnozuje dzięki dwukierunkowej komunikacji bezprzewodowej. Danfoss Link? z pompą ciepła to jedno z bardziej innowacyjnych rozwiązań technologicznych, pracujących w oparciu o bezprzewodową technologię opartą na protokole Z-Wave?. Wszystkie urządzenia pracujące na protokole Z-Wave? komunikują się na tej samej płaszczyźnie, aby zapewnić prawdziwą interoperacyjność. Znaczącą cechą systemu jest prostota i elegancja – Danfoss Link? otrzymał prestiżową nagrodę red dot design award za połączenie funkcjonalności i nowoczesnego wzornictwa.

Danfoss Link? pracujący z pompą ciepła jest stale udoskonalany w celu tworzenia i dodawania nowych funkcji.

Więcej o Danfoss Link? do pompy ciepła na: www.pompyciepla.danfoss.pl