Konkurs Get Closer Challenge

    Trwa konkurs "Get Closer Challange", którego organizatorem jest portal Farnell element14. Celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych inżynierów i konstruktorów do korzystania z platformy Adafruit FLORA, która umożliwia projektowanie mobilnych urządzeń w technologii "wearable". Wstępnie do konkursu zgłosiło się aż 121 osób z całego świata, z których organizatorzy wytypowali 8 finałowych projektów.

    W czasie trwania konkursu, jego uczestnicy prezentują swoje kreacje wykorzystując w tym celu blog element14 Community, gdzie oprócz opisów, mogą również umieszczać materiały wideo i grafiki przedstawiające ich wizje oraz przygotowane realizacje.

    Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu "Get Closer Challange" nastąpi na początku października 2013 roku. Na zwycięzców czeka Arduino Robot oraz urządzenia w technologii "wearable" przygotowane przez projektantów z Adafruit.

    Projekty konkursowe można zobaczyć na stronie: http://www.element14.com/community/groups/arduino?ICID=hp-wearabletech-banner&CMP=PRR-GLO-13-0034