Konferencja Arena Produkcji 2015

  Z przyjemnością zapraszamy Państwa na Arenę Produkcji, drugą już edycję wyjątkowej konferencji,skierowanej do kadry zarządzającej i specjalistów z czołowych polskich firm produkcyjnych.

  Dynamicznie rozwijający się sektor produkcji wymaga nieustannego poszerzania wiedzy i śledzenia aktualnych trendów. Konferencja Arena Produkcji stwarza możliwość poznania sposobów na poprawę efektywności produkcji, strategii optymalizacji kosztów, skutecznych filozofii zarządzania i innowacyjnych działań wdrożonych w czołowych polskich firmach produkcyjnych. Szerokie grono ekspertów i praktyków produkcji pozwoli na przeprowadzenie merytorycznej dyskusji na temat zagadnień, z jakimi menedżerowie produkcji spotykają się w codziennej pracy.
  Konferencja stanowi platformę, dzięki której przedstawiciele kadry menedżerskiej firm produkcyjnych, będą mieli okazję wymienić doświadczenia, związane z najnowszymi rozwiązaniami i najlepszymi praktykami dotyczącymi obszaru zarządzania produkcją oraz narzędziami i metodami wspomagającym najważniejsze procesy operacyjne w fabryce.
  Do udziału w Arenie Produkcji  zapraszamy:

  • dyrektorów zarządzających,
  • dyrektorów fabryk,
  • dyrektorów produkcji, operacyjnych i łańcucha dostaw,
  • kierowników i specjalistów ds. produkcji, planowania,
  • managerów ds. Lean, TPM, WCM oraz ciągłego doskonalenia..