Kompaktowy kontroler dostępu z czytnikiem zbliżeniowym

Kontroler dostępu z czytnikiem zbliżeniowym Southco? EA-P3 HID zapewnia kontrolę dostępu za pomocą kart zbliżeniowych HID, które zazwyczaj używane są do wygenerowania dostępu. Wygodne i bezpieczne urządzenie EA-P3 wytwarza standardowe wyjście w celu ułatwienia integracji z istniejącymi systemami bezpieczeństwa.
 
Kompaktowy, niskoprofilowy czytnik zbliżeniowy to szczelnie zamknięty i wodoodporny model. Może być połączony z czytnikiem typu Southco EA-P1 Pin/Prox w celu uzyskania pełnego systemu kontroli dostępu. Zintegrowana dioda LED wspomaga wzrokowy odbiór wyników akceptacji karty i działa z każdym systemem kontroli dostępu oraz bezpieczeństwa, które akceptują wejście typu Wiegand. Urządzenie EA-P3 jest proste w instalacji, konfiguracji oraz działaniu.

Inżynier projektu Cindy Bart dodaje: ? Urządzenie EA-P3 jest dostosowane do aplikacji wymagających uproszczonego i przystępnego urządzenia kontroli dostępu, które wykorzystuje istniejące już karty dostępu HID klienta. Czytnik zaprojektowany jest w celu szybkiej i łatwej instalacji oraz użytkowania.?

www.handy-fix.com.pl