Kompaktowy czytnik kodów 2D- Matrix 410?

Firma Datalogic Automation ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu czytnika Matrix 410? ? nowej wersji czytnika kodów 2D, która docelowo ma stać się doskonalszym zamiennikiem modelu Matrix 400?.

W porównaniu do czytnika Matrix 400? ? który odniósł olbrzymi sukces rynkowy i stał się wręcz wyznacznikiem standardu branży ? model Matrix 410? pod względem wydajności i możliwości stanowi wielki krok naprzód.

Matrix 410? działa na bazie nowej jednostki centralnej ? szybkiego mikroprocesora przemysłowego, zoptymalizowanego pod kątem przetwarzania obrazu i łączności Ethernet. W efekcie urządzenie charakteryzuje się doskonałą prędkością odczytu kodów kreskowych i rewelacyjną przepustowością przesyłania danych.

Matrix 410? z pewnością przyczyni się do utrzymania i wzmocnienia sukcesu tej ważnej rodziny skanerów. Ponadto, z uwagi na własności urządzenia, oczekuje się, że czytnik Matrix 410? otworzy nowe możliwości biznesowe, zwłaszcza zaś w wymagających zastosowaniach, w których kluczem do sukcesu jest wydajność.

www.eltron.pl