Kompaktowy czytnik kodów 2D- Matrix 410™

Firma Datalogic Automation ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu czytnika Matrix 410™ − nowej wersji czytnika kodów 2D, która docelowo ma stać się doskonalszym zamiennikiem modelu Matrix 400™.

W porównaniu do czytnika Matrix 400™ − który odniósł olbrzymi sukces rynkowy i stał się wręcz wyznacznikiem standardu branży – model Matrix 410™ pod względem wydajności i możliwości stanowi wielki krok naprzód.

Matrix 410™ działa na bazie nowej jednostki centralnej – szybkiego mikroprocesora przemysłowego, zoptymalizowanego pod kątem przetwarzania obrazu i łączności Ethernet. W efekcie urządzenie charakteryzuje się doskonałą prędkością odczytu kodów kreskowych i rewelacyjną przepustowością przesyłania danych.

Matrix 410™ z pewnością przyczyni się do utrzymania i wzmocnienia sukcesu tej ważnej rodziny skanerów. Ponadto, z uwagi na własności urządzenia, oczekuje się, że czytnik Matrix 410™ otworzy nowe możliwości biznesowe, zwłaszcza zaś w wymagających zastosowaniach, w których kluczem do sukcesu jest wydajność.

www.eltron.pl