Kolejne projekty BCS Polska dla sektora TSL

BCS Polska – integrator rozwiązań IT w zakresie pozyskiwania, zdalnego przesyłania i zarządzania danymi w oparciu o kody kreskowe i RFiD – zrealizował projekty dla firm C.Hartwig Gdynia oraz NYK Logistics (Polska).

Sektor TSL jest jednym z najważniejszych obszarów działalności BCS Polska. Do grona Klientów BCS Polska należą już m.in.: BRUHN Transport Polska, CJ International, DHL Express, Fiege, FM Logistics, Gefco Polska, Masterlink Express, OPEK, Pekaes Multi-Spedytor, Raben Logistics, Schenker, TNT Worldwide, UPS Polska. Obecnie BCS Polska zrealizowała projekty dla firm C.Hartwig Gdynia oraz NYK Logistics (Polska).

Projekt dla firmy C.Hartwig Gdynia S.A., jednej z największych firm spedycyjnych w Polsce, obejmował budowę sieci radiowej dla magazynu w Chorzowie oraz dostawę terminali mobilnych MC9090 w wersji Gun, terminali wózkowych VC5090, czytników kodów kreskowych LS3408 Extended Range. BCS Polska dostarczyła także drukarki kodów kreskowych Zebra Z4MPlus wraz z materiałami eksploatacyjnymi.

Dla firmy NYK Logistics (Polska) Sp. z o.o. będącej polskim oddziałem japońskiego operatora logistycznego prowadzącego działalność na całym świecie, BCS Polska dostarczyła terminale mobilne MC9090, drukarki kodów kreskowych Zebra 105SL. W ramach kontraktu BCS Polska wspierała także instalację sieci radiowej w centrum dystrybucyjnym NYK Logistics w Kątach Wrocławskich, poprzez wsparcie techniczne, konsultacje oraz szkolenia. Firma jest także dostawcą dla NYK Logistics (Polska) materiałów eksploatacyjnych do drukarek etykiet. Obecnie BCS Polska została również wybrana jako dostawca terminali, drukarek oraz rozwiązań bezprzewodowych dla nowopowstającego obiektu NYK Logistics w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Toruniu. 

Informacje o firmie

BCS Polska Sp. z o.o. jest integratorem rozwiązań IT w zakresie pozyskiwania, zdalnego przesyłania i zarządzania danymi w oparciu o kody kreskowe i RFiD.

Firma specjalizuje się w rozwiązaniach wspomagających zarządzanie łańcuchem dostaw, magazynami, procesami produkcyjnymi, systemami typu In-Store w placówkach handlowych, pracą mobilną przedstawicieli terenowych. BCS Polska realizuje projekty począwszy od wykonania analizy przedwdrożeniowej, planu rozwiązania, poprzez dostarczenie i instalację urządzeń oraz oprogramowania, ich integrację, aż po pełną obsługę posprzedażną. Do grona Klientów BCS Polska należą największe przedsiębiorstwa i instytucje głównie z takich sektorów, jak: transport i logistyka, handel i dystrybucja, przemysł, administracja.

Firma obecna jest na rynku od 1999 r. Poza centralą w Nowym Sączu posiada oddziały w Warszawie i Poznaniu. BCS Polska należy do grupy firm IBCS Group, której celem jest oferowanie Klientom w Europie Środkowej i Wschodniej, tego samego zakresu usług integratorskich w sektorze systemów mobilnych dla przedsiębiorstw. Działając w Polsce, Bułgarii, Czechach, Słowacji i na Węgrzech, IBCS Group oferuje kompleksowe rozwiązania usprawniające funkcjonowanie przedsiębiorstw w zakresie logistyki.

BCS Polska jest partnerem i autoryzowanym dystrybutorem renomowanych producentów urządzeń automatycznej identyfikacji – Motorola (d. Symbol Technologies), Zebra Technologies, Akerstroms, Cisco, Accu-Sort.

www.bcspolska.pl