InduSoft Polska – InduSoft Web Studio

InduSoft Polska Sp. z o.o. oferuje szeroki asortyment oprogramowania umożliwiającego tworzenie w środowisku Windows aplikacji wspomagających systemy automatyki przemysłowej, sterowania i systemów wbudowanych. Dostarcza także rozwiązania w zakresie współczesnych technologii dostępu i przechowywania danych dla urządzeń przemysłowych, ułatwia tworzenie interfejsów graficznych i ich integrację z przeglądarkami internetowymi.
Oferowane technologie pozwalają na:

  • zbieranie danych na bieżąco z wielu urządzeń,
  • wyświetlanie i zapewnianie dostępu do bieżących, dynamicznych wykresów graficznych, wskaźników, raportów i formuł za pomocą popularnych przeglądarek internetowych,
  • import i eksport danych w formacie XML,
  • bezproblemową integrację z bazami danych i pakietem Microsoft Office.

InduSoft Web Studio ? czołowy produkt InduSoft, który jest idealnym rozwiązaniem typu RACE (Rapid Application Configuration Environment). Stanowi zestaw wszechstronnych narzędzi usprawniających automatykę, zawierający wszystkie najważniejsze komponenty wymagane do tworzenia nowoczesnych aplikacji typu HMI oraz SCADA kompatybilnych z systemami Windows, działających w środowiskach Internet i Intranet. InduSoft Web Studio jest idealnym rozwiązaniem wspomagającym tzw. elektroniczną automatykę. Umożliwia ono wizualizację procesów technologicznych ? za pomocą prostej metody ?kliknij-przeciągnij-upuść?.

www.indusoft-poland.com

Hala1, stoisko B27