ICONICS pod skrzydłami Elmark Automatyka

    Z początkiem lutego br. firma Elmark Automatyka została wyłącznym dystrybutorem rozwiązań firmy ICONICS – producenta aplikacji SCADA/HMI i standardu OPC. Oprogramowanie stworzone przez założoną w 1986 roku firmę ICONICS wykorzystywane jest już na ponad 250.000 instalacji w ponad 60 krajach na całym świecie.

    ICONICS znajduje szerokie zastosowanie zarówno w aplikacjach przemysłowych jak i biznesowych. W swojej ofercie firma posiada rozwiązania związane z wizualizacją SCADA/GEO SCADA/HMI jak i systemami MES/EMI, czy raportowania i analizy danych.

    Jednym z flagowych produktów ICONICS jest pakiet oprogramowania GENESIS64 ™, certyfikowany dla systemów Microsoft Windows® Vista™, Windows Server 2008 i najnowszego systemu operacyjnego Microsoft Windows 7 korzystającego z prawdziwej technologii 64-bitowej AMD i Intela. GENESIS64 ™ wynosi wizualizację SCADA na nowy poziom. W celu zachowania konkurencyjności w produkcji, środowisko automatyki i informatyki musi jak najszybciej w pełni wykorzystywać potencjał tkwiący w technologii 64-bitowej. GENESIS64 jest pierwszym systemem całkowicie stworzonym i opartym na tej technologii. GENESIS64 ™ jest oprogramowaniem „Następnej Generacji Automatyki”. Współpraca pomiędzy różnymi systemami jeszcze nigdy nie byłatak łatwa. GENESIS64 ™ pozwala na jednoczesne zarządzanie danymi czasu rzeczywistego z produkcji i danymi biznesowymi, zgodnymi z OPC-UA.