Hirschmann: budowa sieci przemysłowych

    Budowa, projektowanie i utrzymanie redundantnych sieci przemysłowych ? tym zajmowali się uczestnicy szkolenia zorganizowanego przez Produs w Wiśle. Zajęcia prowadzone były przy wykorzystaniu sprzętu marki Hirschmann.

    Spotkanie było kolejnym z corocznego, dwudniowego cyklu szkoleń. Zdobyta wiedza została potwierdzona zaliczeniem przez każdego z uczestników testu sprawdzającego. Tegoroczne szkolenie okazało się wyjątkowe, gdyż prowadzący zostali zaskoczeniwysokim poziomem wiedzy uczestników, potwierdzonym przez otrzymane noty na testach. Hirschmann wydał certyfikaty zaświadczające o wysokim poziomie wiedzy inżynierskiej potwierdzone zarówno przez trenerów Hirschmanna jak i Produsa. Dzięki obecności przedstawicieli producenta uczestnicy mogli na bieżąco poznawać szereg możliwości sprzętu i uzyskiwać odpowiedzi na najważniejsze pytania zarówno techniczne, jak i handlowe.

    Na zakończenie pierwszego dnia szkolenia swoje wystąpienia mieli przedstawiciele firm Belden i Lumberg. Zaprezentowali informacje na temat strategii, misji, planów na przyszłość oraz przedstawili spektrum produktów dla rynku automatyki. Belden, Lumberg i Hirschmann stanowią obecnie jedną grupę połączoną prawem własności. Uzupełniają swoje oferty o wspólne rozwiązania.