Hilton Foods rozpoczyna rekrutację do fabryki w Tychach

    Rozpoczęła się rekrutacja kadr do zakładu pakowania żywności, należącego do irlandzkiego inwestora. Cztery agencje head-hunterskie szukają profesjonalnych pracowników i managerów wyższego szczebla do fabryki w Tychach. Zatrudnienie znajdzie tam 350 osób. The Hilton Food Group, inwestor pochodzący z Irlandii Północnej, wybuduje centrum przetwórstwa i konfekcjonowania świeżego mięsa. Początkowo fabryka zatrudni 180 pracowników, natomiast docelowo liczba pracowników może wzrosnąć do 350 osób.
     The Hilton Food Group prowadzi prace nad projektem, konstrukcją i wyposażaniem nowoczesnego zakładu w Tychach. Produkcja będzie przeznaczona do marketów i hipermarketów w Europie Centralnej.
    The Hilton Food Group poszukuje wykwalifikowanych, ambitnych i zmotywowanych osób na stanowiska związane z całym procesem produkcji w tyskim zakładzie. Produkcja ruszy we wrześniu 2006. Kluczowi pracownicy zostaną poproszeni o rozpoczęcie pracy miesiąc wcześniej. Grupa inwestuje wludzi poprzez rozwój kadr i oferowanie szkoleń. Wybranym firma oferuje możliwości kariery międzynarodowej.
                                                                 Źródło: PAIiIZ